20:41:42 1398/7/13

شکست بایرن مونیخ در آلیانس آره‌ناهفته هفتم رقابت‌های بوندسلیگا با انجام چهار دیدار آغاز شد. در یکی از حساس‌ترین دیدارها لایپزیگ و بایر لورکوزن به مصاف هم رفتند که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در حساس‌ترین بازی، بایرن مونیخ در آلیانس آره‌نا به مصاف هوفتهایم رفت و تن به شکست داد.

بایرن که به دنبال پیروزی پر گل برابر تاتنهام با روحیه بسیار خوبی پا به این دیدار گذاشت نتوانست عملکرد خوبی در آلیانس آره‌نا از خود نشان دهد. شاگردان کواچ با نتیجه ۲ بر یک بازنده این دیدار شدند اما همچنان در صدر جدول رده بندی باقی ماندند.

تک گل بایرن در این دیدار را روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند تا تعداد گل‌های خود را بعد از گذشت هفت هفته به عدد ۱۱ برساند. او در هر هفت دیدار بایرن در فصل جاری موفق به گلزنی شده است.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس امروز (شنبه) بوروسیا دورتموند در ادامه روند ناامید کننده خود برابر فرایبورگ به تساوی ۲ بر ۲ دست پیدا کرد تا نتواند به صدر صعود کند. این سومین تساوی پیاپی دورتموند به شمار می‌آید.

در جدول رده بندی، بایرن مونیخ ۱۴ امتیازی است و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های فرایبورگ، لایپزیگ و لورکوزن در صدر قرار دارد. تیم‌های شالکه و مونشن گلادباخ ۱۳ امتیازی هستند و در صورت پیروزی در دیدار فردا شب خود به صدر صعود خواهند کرد.

دورتموند هم با ۱۲ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی جای دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها