10:51:43 1397/8/15

ستار همدانی مطرح کرد

شناسایی بازیکنانی که نمی خواهند شفر در استقلال نتیجه بگیردستار همدانی می گوید شماری از بازیکنان استقلال نمی خواهند شفر سرمربی تیم بماند.

به گزارش نوداد نیوز، بازیکن و مربی سابق استقلال می گوید: مي توان متوجه شد كه ايراد كار از كجا و از سمت چه افرادي است.وقتي بازيكناني منافع فردي شان را در تيم به منافع جمعي ترجيح مي دهند وضعيت بهتر از اين نمي شود. آن وقت است كه سرمربي هر كاري بكند فايده اي ندارد.

او با اشاره به پرسپولیس ادامه می دهد: به تيم پرسپوليس اشاره مي كنم. اين تيم با داشتن همدلي بين بازيكنانش حتي با 11 ، 12 نفر بازيكن ثابت توانسته در ليگ نتايج خوبي بگيرد و در آسيا هم كه در فينال است ولي متأسفانه يك دهم اين يكدلي و همدلي را بين بازيكنان استقلال نمي بينيم.

همدانی می افزاید: كادر فني و سرپرستي بايد با ايجاد همدلي و وفاق بين نفرات تيم اين فضا را بشكند و هرچه زودتر جلوي باندهايي كه در تيم تشكيل شده را بگيرند.اين وظيفه بر دوش كادرمديريتي هم هست. ديديم كه آقاي فتحي هم  دراين باره به اجراي نظم و انضباط تيمي اشاره مستقيمي داشته است.پس خودشان هم متوجه مسائل اينچنيني شده اند. بايد مراقب باشند تا استقلال بيش ازاين ضرر نكند چون دودش فقط به چشم هواداران می رود.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها