00:53:33 1396/5/14

شمارش معکوس برای معرفی کارگردان جیمزباندیان دیمانژ کارگردان فرانسوی فیلم تحسین‌شده «71» در فهرست نهایی کارگردانان احتمالی فیلم بعدی «جیمز باند» پیشتاز است.

به گزارش 24 نیوز، دنی ویلنوو کارگردان کانادایی دو فیلم «ورود» و «سیکاریو» و دیوید مکنزی سازنده فیلم وسترن «اگر از آسمان سنگ هم ببارد» گزینه‌های بعدی برای کارگردانی دنباله جدید این مجموعه جاسوسی پرطرفدار هستند. این دو فیلمساز با آخرین ساخته‌های بلندشان در رقابت اسکار 2017 حضور داشتند.

همان‌طور که پیش‌تر هم به نقل از منابع آگاه اعلام شد بازگشت دنیل کریگ در نقش مامور 007 تقریبا قطعی شده است. به این ترتیب، کریگ برای پنجمین بار نقش باند را بر پرده سینما ایفا خواهد کرد و این در حالی است که بازیگر 49 ساله انگلیسی بعد از اکران «اسپکتر» در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود: «ترجیح می‌دهم این لیوان را بشکنم و رگ هر دو دستم را بزنم تا این که باز هم نقش جیمز باند را بازی کنم.» او در ادامه حرفش اضافه کرده بود: «تنها کاری که می‌خواهم انجام بدهم جدایی از این مجموعه است، چون در این لحظه به ته خط رسیده‌ام.»

کریگ همچنین پیشاپیش تاکید کرده بود اگر به هر دلیلی در آینده زیر حرفش بزند و دوباره نقش جیمز باند را بازی کند «فقط به خاطر پول» خواهد بود.

یان دیمانژ که در سال 2014 با اولین فیلم بلند خود موفق به دریافت جایزه فیلم مستقل بریتانیا شد، این روزها مشغول انجام مراحل پس‌تولید دومین فیلمش با عنوان «ریک پسر سفیدپوست» است که با بازی متیو مک‌کانهی مقابل دوربین رفته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها