14:44:26 1397/8/20

شفر لیست خروجی استقلال را نوشت: 2 خارجی و 3 داخلیوينفرد شفر ليست خروجي استقلال را مشخص كرد. زمان زيادی تا پايان نيم فصل اول باقي نمانده و شفر از همين حالا براي تعطيلات نقشه هاي زيادي كشيده است.

او قصد داشت با فروش چند بازیکن،زمينه را براي جذب بازیکنان جديد مهيا كند. استقلال در خط حمله و ميانه ميدان دچار مشكل است. شفر همچنين به خريد یك مدافع راست فكر مي كند.

قول و قرار مربي آلماني و فتحي اين بوده كه اگر باشگاه بتواند چند بازیكين را بفروشد و پول در بياورد، در آن صورت مي توانند هزينه بيشتري كنند. شفر نام دو بازیکن خارجي به اضافه سه بازیکن داخلي را در ليست فروش گذاشته و آن را به باشگاه داده است.

یك مقام آگاه در باشگاه استقلال در اينباره توضيح داد 5: بازیکن در نيم فصل احتمالاً جمع تيم را ترك مي كنند و آقاي شفر ليست خود را از الان مشخص كرده است.

الحاجي گرو و نويماير دو بازیکن خارجي تيم هستند كه در ليست فروش شفر قرار گرفته اند.جالب اينجاست فردي كه گرو را به استقلال آورده كلاً ناپديد شده و تلاش ها براي يافتن او بي ثمر بوده است!

گرو از همين حالا مشتري دارد و احتمالا در ليگ برتر به كار خود ادامه مي دهد ولي نويماير كه معمولاً مصدوم است، مشتري خاصي در ايران ندارد و بي شك اگر بخواهد لج و لجبازي كند در آنصورت استقلال ضربه مي بيند.

سه بازیکن داخلي هم كه در ليست خروج قرار گرفته اند در پست هاي مختلف بازي مي كنند. دو نفر از آنها مدافع هستند و نفر سوم هم در پست وينگر بازي مي كند. یكي از اين بازیکنان باتجربه است و از قديمي هاي باشگاه به حساب مي آيد. استقلالي ها فعلاً حساسيت زيادي روي لو رفتن اسامي دارند ولي از همين حالا نام هاي زيادي چون روزبه چشمي، خسرو حيدري، پژمان منتظري، جابر انصاري، دانشگر و..  مطرح شده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها