13:45:37 1397/4/20

از پارسال گفتم قراردادها را تمدید کنید اما کسی گوش نکرد

شفر: سوپر جام هم برگزار شود من در ورزشگاه نیستم!وینفرد شفر یکی از عجیب ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

به گزارش نوداد نیوز، او دیروز قبل از ترک تهران تأکید می کرد اتفاقاتی که می بیند و تجربه می کند، همانند داستان هری پاتر تخیلی به نظر می رسد، با این تفاوت که مسائل مربوط به تیمش کاملاً واقعی هستند.شفر از صبح در هتل المپیک هاج و واج مانده بود که آیا واقعیت دارد که مدیران استقلال تازه روز سه شنبه فکر رزرو بلیت سفر افتاده اند؟ در حالی که قرار بوده تیمش دوشنبه ۱۸ تیر به استانبول برود. او شنیده بود یکی از دلایل به تعویق افتادن سفرش حل مشکل خروجی ۳، ۴بازیکن بوده و البته خودش، پسرش و دستیارش.

شفر از ساعت ۱۰ صبح برآشفته درباره اتفاقات برای اطرافیان صحبت می کرد و چه بسا اگر حدس می زد به دلیل برپایی اردوی تیم های دیگر در هتل المپیک چند خبرنگار در اطرافش حضور دارند، بی پروا از مدیران باشگاه انتقاد نمی کرد

.سرمربی آلمانی با شنیدن تأکید سازمان لیگ برای برگزاری سوپرجام در تاریخ ۲۹ تیر گفت: بر اساس برنامه من استقلال تا اول مرداد در ایران نخواهد بود. در روزی که سازمان لیگ قید کرده ما در آلمان با تیم کارلسروهه بازی داریم.اگر هم ویزای بازیکنان آماده نشود،برنامه دیگری پیش بینی کرده ایم.اینکه تیم من در سوپرجام در این تاریخ به میدان برود، بعید است چون حتی اگر توافق کنند بازی برگزار شود، من در ورزشگاه نخواهم بود و هنوز برایم عجیب است چرا مسئولان فوتبال ایران اصرار به برگزاری مسابقه ای دارند که برای هر دو نماینده کشور در لیگ قهرمانان آسیا بسیار پرریسک است.

 شفر نیم ساعت بعد از این صحبت ها به میگوئیل کولی گفت: حیف از چنین تیم و هوادارانی کهن می دانند چه مسائلی درون باشگاه وجود دارد! واقعا اینها )به نظر مدیران باشگاه(خیلی ریلکس هستند و خیلی ساده می گویند همه چیز اوکی است یا اوکی می شود.از پارسال چند دفعه گفتم قرارداد آنها )بازیکنان جدا شده(باید قبل از اتمام فصل و قبل از جام جهانی تمدید شود اما گفتند فردا انجام می دهیم.اینجوری باشد، دیگر سکوت نمی کنم! چند بار هم از خودشان خواستم به صورت رسمی مشکلات را حتی از زبان من به هواداران اعلام کنند اما انجام ندادند.

سرمربی استقلال درباره دلیل برگزاری اردوی ترکیه به رغم غیبت تعداد زیادی از بازیکنان اصلی گفت: در فوتبال باید پایه ها را حفظ کرد. وقتی تمرینات شروع شد، مگر چند بازیکن اصلی سر تمرین بودند؟ من که نمی توانستم صبر کنم همه بیایند. این طوری باشد، الان هم باید تعطیل کنم همه بروند خانه هایشان. مگر وقتی یک جنگ اتفاق می افتد، نیروهای مرزبانی منتظر می مانند تا ارتش به محل برسد؟ آنها با تعداد کم دفاع از مرز را شروع می کنند تا نیروی اصلی برسد. فوتبال هم جنگ است، من کارم را با تیمم شروع کرده ام تا به مرور همه به جمع ملحق شوند اما همین حالا هم خیلی از زمان عقب هستیم. نفراتی که حتماً باید در تمرینات باشند، کافی نیستند. آیا مدافعان، هافب که او مهاجمان به اندازه استاندارد در اردو هستند؟ فعلاً با همین تیم و جوان ترها که اشتیاق و انگیزه دارند، استارت می زنیم تا ببینیم مدیریت باشگاه چه کار می کند. آیا قرار است هنوز از سیستم تلگراف استفاده شود یا به روز و آنلاین شویم؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها