16:13:57 1398/1/24

شفر برافروخته دست معاون ورزشی را پس زد!گفته می شد وینفرد شفر و علی خطیر معاون ورزشی استقلال آشتی کرده اند اما انگار ماجرا چیز دیگری است.

به گزارش نوداد نیوز، این روزها خبر می رسد عکسی که به یادگار از شفر و خطیر در سایت رسمی باشگاه استقلال منتشر شد فرمالیته بوده است و امیرحسن فتحی هرگز نتوانسته میانه شکراب این دو راه حل کند و این اختلاف به استقلال ضربه زیادی زده است.

یکی از بازیکنان استقلال در محفلی دوستانه فاش کرده است بعد از برد مقابل الهلال دو بازیکن نامی تصمیم گرفتند این دو را با هم آشتی دهند.خطیر به آن دو بازیکن گفته بهتر است در این مسائل دخالتی نداشته باشند اما در نهایت به سمت شفر می رود و برد را به او تبریک می گوید و دستش را به سمت شفر دراز می کند اما شفر از دست دادن با معاون ورزشی باشگاه استقلال سر باز می زند و با چهره ای بر افروخته به دو بازیکن می گوید چه کسی به شما گفت خطیر را سمت من بیاورید؟ گفته بودم از این کارها انجام ندهید.

خطیر و شفر هر دو به این دو بازیکن گفتند: چند بار گفتیم دخالت نکنید.

شفر به قدری از این اتفاق ناراحت شده که بازیکن عامل آشتی برای این کار از او معذرت خواهی کرد.بعد از این ماجرا همه داخل تیم فهمیدند که عکس یادگاری شفر و خطیر کاملا تصنعی بوده چون برخی بازیکنان فکر می کردند این دو با هم مشکلی ندارند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها