21:11:08 1398/1/23

فتحی از حالا برای فصل بعد با بازیکنانم قرارداد ببندد

شفر: اگر همه را اخراج کنم باید خودم بازی کنمسرمربی استقلال پس از پیروزی برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، شفر پس از برتری تیمش در نشست خبری گفت: من به تیم خودم و همه اعضای تیمم افتخار می‌کنم،همه آنها بعد از بازی سخت در قطر سخت کار کردند و بردی به دست آوردیم که خوب بود و مستحق این نتیجه بودیم. سپاهان تیم بسیار قدرتمندی بود ولی ما با وجود رفت و آمدهای زیادی که داشتیم بازی را بردیم. فکر می‌کنم باید به احترام تیم ما بایستند، مردم بدانند ما به راحتی تسلیم نمی‌شویم.

دیدار با سپاهان: بعد از دربی متاسفانه به رحمتی خیلی انتقاد شد ولی دیدید که او با وجود مصدومیت کنار تیم ما بود و این نشان می‌دهد چه اتحادی در تیم ما وجود دارد. ما در دقیقه 97 بازی را بردیم و بعد از یک بازی سخت امروز همه برای یک نفر و یک نفر برای همه جنگدیند. قبل از بازی در رختکن در مورد همه چیز حرف زدیم، اسماعیلی و حیدری خسته بودند و دانشگر در دفاع رسات بازی کرد، اینها راه پیروزی است. ما به مسیرمان ادامه می‌دهیم تا هواداران لذت ببرند. شاید همه می‌گویند که مربی باید خیلی محکم با شاگردانش برخورد کند ولی ما روشی داریم که در کنار هم به موفقیت می‌رسیم.

تمدید قرارداد: صحبتم با مدیرعامل باشگاه است، او می‌داند با چه بازیکنانی باید قرارداد بسته شود، نمی‌خواهم فصل تمام شود تا همه از استقلال بروند. این تیم متعلق به جوانان است، نفراتی مثل رضا کریمی. فصل پیش ابراهیمی، تیام و حسینی از استقلال جدا شدند ولی از مدیرعامل می‌خواهم از حالا برای قرارداد جدید با بازیکنان صحبت کند.

تشکر از هواداران: امروز 20 درصد هواداران استقلال در ورزشگاه بودند ولی در پایان چیزهایی شنیدم که انگار 70 درصد از تماشاگران در استقلال حضور داشتند.

شانس قهرمانی: در مقابل ما هر تیمی که بازی می‌کند با صد در صد توان می‌آیند. هیچ بازی برای ما راحت نیست، ما ۲ بازی را در خانه به سختی بردیم و چون هر ۴ روز یکبار بازی داریم به همه نفرات احتیاج داریم. حیدری در بازی قبل و امروز بازی کرد،دیدید که منشا و تبریزی هم بازی کردند. من درباره قهرمانی باید بگویم که فقط به بازی آینده استقلال فکر می‌کنم.

استراتژی استقلال: ما سعی می‌کنیم فوتبال خوبی در حد یکضرب و ۲ ضرب بازی کنیم. مثلا در بازی های قبلی می‌خواستیم تیم های حریف افت کنند تا ما گل بزنیم. دیدی که منشا و تبریزی موقیعت های خوبی داشتند ولی گلر سپاهان خوب کار کرد. البته در بعضی صحنه ها شانس هم آوردیم و این برنامه ای  بود که ما برای این دیدار داشتیم.

7 دقیقه وقت تلف شده: این اتفاقات برای بازی اصلا خوب نبود. هواداران و داور نباید عصبی باشند. طبیعی بود که این بازی سخت بود ولی همه باید آرام باشند.اگر ترقه ای به زمین می‌اندازند کار خوبی نکرده‌اند. شاید اگر یک ترقه دیگر به زمین می‌انداختند  داور بازی را قطع می‌کرد و به خانه می‌رفت! این کار را برای همه سخت می‌کند. این صحنه ها از تلویزیون پخش می‌شود و برای فوتبال ایران خوب نیست.داوران امروز خونسرد بودند و خوب کار کردند.

اعتراض به داور: من صحبتی راجع به داور نداشتم، در خصوص اشتباهات بازیکنان تیم خودمان بیشتر حرف می‌زدم و اصلا در مورد داور صحبتی نداشتم.

برخورد هواداران با اسماعیلی: من پیامی را در گوشی تلفنم دیدم  که لواندووفسکی با یک بازیکن تیمش درگیر شد و سرمربی بایرن مونیخ در واکنش به این اتفاق گفت ما این بازیکنان را لازم داریم، اگر لواندوفسکی را بیرون بیندازم تیمم خراب می‌شود ولی او باید جریمه مالی شود. این اتفاق مهمی در آلمان بود.مربی بایرن گفت من با لواندوفسکی صحبت کردم، اگر هر بازیکنی اشتباه کرد و با او برخورد شدید کنم باید به وسط زمین بروم و  خودم بازی کنم! اگر اینگونه باشد باید همه را  کنار بزنیم چون بازیکن کافی نداریم. جریمه مالی همیشه اثر گذار است. شما لواندووفسکی را می‌شناسید، کواچ سرمربی بایرن او و بازیکنی را که درگیر شدند جریمه کرد.در تیم ما هم شرایط همینگونه است،من اگر بازیکنی اشتباه کند او را جریمه می‌کنم، در مورد مسائل مختلف هم در پایان فصل می‌توانیم صحبت کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها