16:24:00 1398/8/13

شروع ناامیدکننده "ترمیناتور"ششمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «ترمیناتور» هر چند صدر باکس‌آفیس را از آن خود کرد اما برای فیلمی که با بودجه ۱۸۵ میلیون دلاری ساخته شده است فروش ۲۹ میلیون دلاری از اولین آخر هفته اکرانش، رقم قابل توجهی نیست.

این در حالی است که پیش‌بینی می‌شد این فیلم حدود ۴۰ میلیون دلار در ۳ روز اول اکران خود کسب کند. شروعی ۴۰ میلیون دلاری می‌توانست برای فیلمی که نقدهای مثبت دریافت کرده و احساسات مخاطبان را هم برانگیخته، قابل قبول باشد. با این حال به نظر می‌رسد نمایش «جوکر» بر فروش «ترمیناتور» تاثیر گذاشته است زیرا هر ۲ فیلم محصولی برای مردان جوان هستند.

۶۰ درصد تماشاگران «ترمیناتور: سرنوشت تاریک» در اولین هفته افتتاحیه‌اش را مردان تشکیل داده‌اند که بیش از نیمی از آنها کمتر از ۳۰ ساله بودند.

فروش بین‌المللی این فیلم احتمالا بتواند تقویت کننده فروش آن شود، هرچند در چین تاکنون تنها ۲۸ میلیون دلار فروش کرده است و شاید در ادامه بتواند عملکرد بهتری در این سرزمین به دست بیاورد. در مجموع این فیلم در بازار بین‌المللی ۷۲.۹ میلیون دلار فروش کرده و مجموع فروشش در سطح جهان ۱۲۳ میلیون دلار بوده است.

دیزنی اکران کننده فیلم در بازارهای بین‌المللی است  و سه شرکت پارامونت، اسکای دنس و دیزنی سرمایه‌گذاران فیلم بوده‌اند. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها