16:20:27 1399/4/31

شجاع خلیل زاده بعد از 5 ماه محروم شد/ باشگاه پرسپولیس اعتراض می کندباشگاه پرسپولیس از محرومیت انضباطی مدافع خود برای بازی با نفت مسجدسلیمان شوکه است.

رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی پنجشنبه و جمعه برگزار می شود که سازمان لیگ، اسامی محرومان این بازی ها را منتشر کرد.شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس نیز به دلیل انضباطی جزو محرومان این هفته از مسابقات است و نمی تواند برای این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان بازی کند.

این اتفاق در حالی رخ داده است که مسئولان باشگاه و خلیل زاده از این موضوع بی اطلاع بوده اند و در جریان دلیل این محرومیت نیستند.

چند ماه قبل بود که در روز بازی با نساجی محرومیت شجاع خلیل زاده از حالت قطعی به تعلیقی درآمد اما چون روز بازی اعلام شد سرمربی تیم نتوانست از شجاع در ترکیب استفاده کند. بعد از بازی پرسپولیس و تراکتور بود که شجاع به دلیل درگیری با اشکان دژاگه از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی محروم شد اما باشگاه پرسپولیس به این حکم اعتراض کرد و حکم را به استیناف برد. استیناف هم به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که در مورد شجاع خلیل زاده تصمیم می گیرد و حالا بعد از 5 ماه کمیته استیناف حکم خود را در مورد این مدافع صادر کرده و شجاع محروم شده است. موضوعی که به شدت اسباب ناراحتی مسئولان باشگاه پرسپولیس را فراهم آورده است. چرا که این حکم باید در همان زمان اعلام می شد نه 5 ماه بعد!

به هر روی هنوز جزئیاتی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس اعلام نشده است و بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس در حال پیگیری حکم است.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۴۵ جمعه هفته جاری میهمان نفت مسجد سلیمان  است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها