14:52:42 1398/8/20

آرزو می كنم زودتر به تمرینات برگردم

شجاعیان:از تصمیم هم تیمی هایم حمایت می کنم / امیدوارم فتحی به کل تیم توجه داشته باشدداريوش شجاعيان روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت تا خود را برای شروع دوران نقاهت و فيزيوتراپی آماده كند.

به گزارش نوداد نیوز، داریوش شجاعیان در خصوص وضعیتش می گوید: من فصل را با قدرت و بدنسازی شروع کردم و اصلا دوست نداشتم این مشکل برایم به وجود آید. باید بگویم واقعا ممنون هواداران هستم. آنها در اين مدت به خوبی از من حمايت کردند و آرزو می كنم بتوانم زودتر به تمرینات برگردم تا بتوانم محبت هایشان را جبران کنم.

شجاعیان درباره اعتصاب بازیکنان استقلال می گوید: من در جمع بچه های تیم نبودم اما از این تصمیم جمعی آنها حمایت می کنم.. ما همه يك تيم هستيم و اگر مشكلی هست برای همه ماست. بازیکنان استقلال پولکی نیستند اما وقتی بچه ها همه توان شان را برای ارائه بهترين كار صرف می كنند توقع دارند مسئولان هم نيازهای مالی اش را برآورده كنند.اين بی پولی ها روی تمركز بازیکن تأثير منفی می گذارد. اميدوارم اين وضعيت هرچه سریعتر به پایان برسد.

وی در پایان گفت: از دكتر نوروزی كه در اين مدت مراقبت های خوبی از من داشتند ممنونم.از آقای فتحی تشكر می كنم به ملاقات من آمدند و اميدوارم همين توجه را به كل تيم هم داشته باشند تا استقلال باز هم به روند خوبش ادامه دهد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها