09:37:00 1399/6/19

شایعه مذاکره فرشاد احمدزاده با استقلال از کجا آمد؟در حالی که فرشاد احمدزاده عصر سه شنبه به اتفاق شاهین اعتباری، شخصی که با برخی فوتبالیست ها رابطه دوستانه ای دارد، با مدیرعامل استقلال مذاکره کرد، در پی اعتراض طرفداران استقلال به مذاکره با این بازیکن، نزدیکان احمد سعادتمند از زبان او نوشتند هیچ مذاکره ای در کار نبوده است.

از آن جایی که همزمان با استقلال چند تیم دیگر از جمله آلومینیوم اراک (البته بهتر است بخوانید رسول خطیبی) ذوب آهن اصفهان و ... هم در همان هتل محل مذاکره آبی ها در حال برگزاری جلسه های نقل و انتقالاتی خود هستند، این شائبه وجود داشت که فرشاد احمدزاده برای مذاکره با یکی از این تیم ها به هتل رفته و مذاکره با استقلال دروغ است.

حتی این احتمال هم وسط آمد که شاید برخی بازیکنان، داشتن پیشنهاد از استقلال را تبدیل به ابزار کرده اند تا از باشگاه های دیگر یا باشگاه فعلی خود پول بیشتری بگیرند اما سطح یارگیری استقلالی ها در نقل و انتقالات جاری نشان می دهد مذاکره با فرشاد احمدزاده هم غیرممکن نیست. 

البته خارج از این تفسیرها، آنهایی که عصر دیروز در هتل حضور داشتند می گویند احمدزاده به اتفاق همراه خود به دیدار مدیرعامل استقلال و همراهان او رفت و مذاکره با فرشاد احمدزاده در حضور شاهین اعتباری انجام شد. 

به نظر می رسد شدت اعتراض طرفداران استقلال در فضای مجازی به حدی بود که نزدیکان سعادتمند ناچار شدند به نقل از او این ماجرا را تکذیب کنند و از برخی افراد بخواهند از قول مدیرعامل استقلال منکر مذاکره شوند. این مذاکره در شرایطی تکذیب شد که فرشاد احمدزاده به دوستانش گفته به استقلال قیمت دادم و قرار شده آنها تا چهارشنبه ظهر به من جواب بدهند!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها