16:37:03 1397/3/21

شایعات احتمال جدایی دیوید و ویکتوریا بکام، سوژه رسانه های غربیدر یک هفته اخیرا شایعات زیادی در خصوص آینده دیوید و ویکتوریا بکام در رسانه‌های انگلیسی منتشر شده است.

به گزارش نوداد نیوز، این زوج ثروتمند که 43 و 44 ساله هستند، در سال 1999 ازدواج کرده‌اند.

مجلات خانوادگی انگلیسی مانند OK از سال گذشته خبر احتمال جدایی این زوج را مطرح کرده اند اما این مسئله هر بار توسط این زوج رد شده است.

از ابتدای سال جدید، سان با طرح این مسئله که ویکتوریا با زندگی در میامی مخالف است، شایعات را در خصوص این زوج وارد بخشی جدید کرد. کمی بعد دیوید تصویری در اینستاگرام خود گذاشت و نوشت خانواده بکام عاشق این است که زمان بیشتری را در میامی بگذراند.

حوالی یک ماه پیش دیوید در یک مسابقه فوتبال، روی سکوها در کنار بلا حدید مدل فلسطینی-آمریکایی دیده شد و به گواه نشریات زرد انگلیسی، این مساله درگیری جدیدی بین او و ویکتوریا را سبب شد.

برخی نشریات اینطور گزارش دادند که درگیری این دو نفر به گونه‌ای بود که ممکن بود برای در مراسم عروسی سلطنتی، حضور به هم نرسانند و حتی ویکتوریا همسرش را مقصر می‌دانست که در زمان عروسی، صندلی خوبی به آن‌ها اختصاص داده نشده است. میمیک صورت ویکتوریا در عکس‌هایی که از وی در زمان ورود به مراسم گرفته شده، چندان خوشحال به نظر نمی‌آمد.

روز گذشته در یک مراسم، خانواده بکام حضور به هم رساندند و شایعات اخیر را بار دیگر رد کردند اما مسئله‌ای که نظر بسیاری را جلب کرد این بود که دیوید و ویکتوریا هرکدام به طور مجزا در مراسم شرکت کردند و پیش از لبخندهای مراسم، با یکدیگر دیده نشدند. آن‌ها گاهی با هم صحبت می‌کردند و لبخند می‌زدند اما کنار هم ننشستند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها