12:44:53 1397/7/16

در پی جلسه فولادی ها با رفیعی

شاید سروش برگردد و تا نیم فصل در پرسپولیس تمرین کندباشگاه فولاد خوزستان ابتداي فصل با اين ذهنيت و به مدت نيم فصل سروش رفيعي را خريد كه اين ستاره شيرازي بتواند به تيم خوزستاني كمك كند.سروش رفيعي اما نه تنها عملكرد خوبي نداشت بلكه بسيار هم ضعيف ظاهر شد.اين هافبك تكنیکی در چند بازي رضايت هواداران و كادر فني را جلب نكرد و مدتي هم به دليل مصدوميت از تمرينات دور شد. سروش به قطر سفر كرد و مدعي شد براي مداواي پاي مصدومش به اين كشور رفته است!

رفيعي كه چند روزي است به تمرينات فولاد بازگشته ديروز جلسه اي با مديران باشگاه برگزار كرد. گرچه اخبار دقيقي از محتواي اين جلسه منتشر نشد اما شنيديم احتمال دارد باشگاه فولاد خوزستان قرارداد سروش رفيعي را فسخ كند. فولادي ها معتقدند فكر و ذهن اين بازیکن با پرسپوليس است و نمي تواند به تيم خوزستاني كمكي كند. در همين راستا شنيديم شايد سروش رفيعي به پرسپوليس بازگشته و تا نيم فصل زير نظر برانكو تمرين كند.از آنجايي كه پرسپوليس از نقل و انتقالات محروم است،سروش به رغم داشتن قرارداد تا نيم فصل نمي تواند براي اين تيم پرطرفدار بازي كند. رفیعی البته با اين ميزان از آمادگي به طور حتم كار سختي براي قرار گرفتن در ترکیب اصلي پرسپوليس خواهد داشت. تيم برانكو هم اكنون بشار رسن را در اوج آمادگي در اختيار دارد و توانسته است با اين هافبك بازيساز به یك قدمي فينال ليگ قهرمانان آسيا برسد.

براي پست وينگر چپ و راست هم پرسپوليس سيامك نعمتي، اميد عاليشاه و حتي مهدي ترابي ملي پوش را دارد كه دوباره در سايپا به اوج برگشته است. در چنين شرايطي سروش رفيعي در پرسپوليس هم جايگاه ويژه اي نخواهد داشت.او كه در پايان فصل گذشته راهي الخور شد، در ليگ ستارگان قطر هم نتوانست خودي نشان دهد و ديپورت شد.شماره 7 نزول كرده در بازگشت به فوتبال ايران و در فولاد خوزستان هم عملكرد ضعيفي داشت و همه را از خود نوميد كرد.شايد نيم فصل دوم ليگ هجدهم آخرين فرصت سروش رفيعي باشد كه بتواند در پرسپوليس به اوج بازگردد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها