12:52:05 1398/5/22

هواداران از کالدرون هم مثل برانکو حمایت کنند

سید جلال حسینی: همه می خواهند قهرمان را به زیر بکشنددر آخرین بازی پرسپولیس در لیگ هجدهم بین علیرضا بیرانوند و یک مامور نیروی انتظامی اتفافی افتاد که منجر به شکایت از بیرانوند شد.

به گزارش نوداد نیوز، دیروز علیرضا بیرانوند به همراه سیدجلال حسینی و حسین ماهینی برای دلجویی از مامور نیروی انتظامی به بوشهر سفر کردند.سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان در این خصوص می گوید: وظيفه خودمان دانستيم برای دلجويی از مأمور زحمتكش نيروی انتظامی به استان بوشهر برويم. یک سوتفاهم کوچک پيش آمده بود كه مرتفع شد. به شخصه از آن مأمور و تمام نيروهای زحمتكش انتظامی تشكر می کنم.

کاپیتان سرخپوشان درباره لیگ نوزدهم می گوید: من قبل از شروع ليگ به هواداران پرسپوليس می گويم فصل بسيار سختی را پيش  رو داريم. كار ما بسيار دشوار است.فصل گذشته را با غيرت و تعصب بچه ها با موفقيت پشت سر گذاشتيم ولی امسال فكر می كنم از سه سال گذشته هم سخت تر باشد.چون برخی دوست ندارند پرسپوليس موفق شود. هر روز يك داستان و حاشيه جديد براي ما ايجاد می كنند. متأسفانه در فوتبال ايران همه می خواهند قهرمان را پايين بكشند اما ما پرسپوليسی ها بايد به هوش باشيم. دست خيلی ها رو شده و ما نبايد به برخی شيطنت ها توجه كنيم.

سیدجلال ادامه می دهد: درخواست همه ما از هواداران پرسپوليس اين است كه مثل برانكو از كالدرون هم حمايت كنند.از همان هفته اول و بازی با پارس جنوبی تا پايان فصل به حمايت نياز داريم. هواداران ما خوب می دانند تيم پرسپوليس دشمنان قسم خورده زيادی دارد كه هر كاری مي كنند ما را زمين بزنند. رمز تكرار قهرمانی ما وحدت و همدلی است.

حسینی در پایان می گوید: يك مصدوميت داشتم كه مقداری اذيتم كرد و سرمربی تيم هم با من صحبت كرد مراقب باشم.امسال در چند جام درگير هستيم و بايد مراقب سلامت جسمانی خودمان باشيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها