15:11:21 1398/4/19

سیدجلال: من کی گفتم چرا باشگاه مدافع خریده؟سیدجلال حسینی برای هواداران پرسپولیس فقط یک نام نیست، هواداران او را با غیرت مثال زدنی اش می شناسند و حرفش را سند می دانند.

به گزارش نوداد نیوز، اما سیدجلال این روزها شاکی و ناراحت است از حواشی که پس از رفتن برانکو به وجود آمده و شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر دخالت او در لیست خروجی های پرسپولیس به راه افتاده است.کاپیتان سرخپوشان در همین خصوص می گوید: من كی گفتم چرا باشگاه مدافع خريده است؟ نمی دانم چرا اين حرف ها از زبان من منتشر می شود.باشگاه پرسپولیس مسئول نقل و انتقالات دارد. سرمربی و كادر فنی دارد و چرا بايد من در خريد بازيكن دخالت كنم؟ اصلا به من چه ربطی دارد.من به خودم اجازه نمی دهم در خريد بازيكن دخالت كنم يا حتی نظر بدهم.

سید جلال با ناراحتی ادامه می دهد: در اين چند سالي كه فوتبال بازی می كنم فقط يك چيز را ياد گرفتم و آن هم تمرين كردن است. لطفاً برای من و پرسپوليس حاشيه نسازيد! من برای همه اهالی رسانه و خبرنگاران احترام قائلم.ارزش كار و زحمات آنها را می دانم و توقع دارم حقايق را بنويسند.

حسینی در پایان در خصوص جذب محمدحسین کنعانی زادگان گفت:محمد حسين بازيكن خوبی است.او در تيم ملی همبازی من بود و به او و ساير تازه واردان پرسپوليس خوشامد می گويم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها