17:14:29 1397/4/19

مسئولان بی خیال پادرمیانی آقا کریم شدند

سیاست جالب باقری در قبال دعوای کی روش و برانکوكريم باقري قطعاً یکی از نمادهای پرسپوليس در دو دهه اخير بوده است.

به گزارش نوداد نیوز،او در قهرماني اول، به عنوان كاپيتان تيم، شعار قهرماني را در ورزشگاه آزادي سرداد و سپس در دو قهرماني بعدي به عنوان مربي در كنار سرخپوشان بود. كريم باقري،آدم ساده و بي آلايشي است اما سياست ها و رفتارهاي كاملا حرفه اي دارد. او همراه با پرسپوليس در اردوي كرواسي حضور دارد اما در مورد آقاكريم، ماجراي جالبي شنيديم.گويا مديران فدراسيون فوتبال و اين باشگاه با كريم باقري تماس تلفني برقرار كردند تا وارد عمل شده و جلوي ادامه دعوا بين كارلوس كي روش و برانكو ايوانكوويچ را بگيرد اما آقاكريم اين موضوع را نپذيرفت.دليل باقري نيز مشخص بود: من هم با كي روش رابطه دوستانه و صميمانه اي دارم و هم با برانكو همكار و رفيق هستم، به همين علت نمي خواهم وارد اين درگيري ها شوم. سياست و منطق باقري باعث شد مديران فوتبالي در ايران بي خيال پادرمياني او براي پايان دادن به اين دعوا شوند.

اين موضوع نيز كاملاً مشخص است كه رابطه باقري با كي روش هميشه خوب بوده و كي روش از آقاكريم به عنوان یک دوست هميشگي ياد مي کند. او همچنين دستيار برانكو در پرسپوليس است و طي دو فصل گذشته، دو قهرماني همراه با سرخپوشان به عنوان مربي كسب كرده اما صراحت لهجه اش باعث شده جدا از افتخاراتي كه دارد، به عنوان یک شخصيت كاريزماتیک در فوتبال ايران شناخته شود.باقري البته در طول فصل هميشه از تيم ملي و برنامه هاي كي روش حمايت كرد و در عين حال اميدوار بود رابطه ميان برانكو و كي روش بهبود يابد.حتي باقري یکی از اولين نفراتي بود كه قبل از شروع اردوي ترکیه، حذف نام سيدجلال حسيني از ليست مسافران ايران به جام جهاني 2018روسيه خبر داشت و ا ين موضوع را به كاپيتان پرسپوليس هم گفته بود. به هر حال باقري با سياست خاص خود، به دعواي خارجي ها در فوتبال ايران ورود نكرد.

آقاكريم معمولا در هيچ درگيري ای در فوتبال ايران وارد نمي شود و اين موضوع، پيشينه تاريخي دارد. مثلاً خيلي ها تلاش كردند تا او واسطه آشتي علي كريمي با علي دايي شود اما آقاكريم هيچوقت به اين موضوع ورود نكرد و رابطه اش با هر دو نفر را با بالاترين كیفيت، حفظ كرد. هميشه در كنار تيم ملي بود و هيچوقت پرسپوليس را نيز رها نكرداين ها نشان مي دهد باقري چهره جالب و مهمي در فوتبال ايران براي خود ساخته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها