18:24:41 1398/9/5

سپاهان 2 - 1 پیکان / جمع بزرگان جمع شد!تیم‌های سپاهان و پیکان امروز (سه‌شنبه) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۲ بر یک سپاهان و صعود این تیم به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها به پایان رسید. در این دیدار محمد محبی، در دقیقه ۱۳ و سجاد شهباز زاده در دقیقه ۴۷ برای سپاهان و شهریار مغانلو در دقیقه ۶۳ برای پیگان گل‌زنی کردند.

گل نخست سپاهان روی نفوذ منصوری از جناح راست و پاس "کات بک" او پی‌ریزی شد و محبی با جای‌گیری میان مدافعان پیکان موفق به باز کردن دروازه شیخ‌ویسی شد. شاگردان قلعه‌نویی گل دومشان را هم با تاکتیک همیشگی‌شان به ثمر رساندند. آن‌ها در دقیقه ۴۷ صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که ارسال بلند سپاهانی‌ها به تیر دوم به مهدی‌زاده رسید و او هم با ضربه سر توپ را برای شهباززاده کاشت تا مهاجم طلایی‌پوشان اصفهانی دروازه پیکان را برای دومین بار باز کند.

پیکان پس از این گل تلاش کرد که بازی را به تساوی بکشد که توانست یکی از گل‌ها را جواب دهد. حرکت انفرادی حمودی در قیقه ۶۳ با ارسال خوب او همراه شد و شهریار مغانلو با یک ضربه سر خوب، دروازه سپاهان را باز کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها