09:14:46 1397/11/18

سولاری: می توانستیم در نیمه دوم بارسا را شکست دهیمدو تیم بارسلونا و رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا به تساوی یک بر یک دست یافتند.

به گزارش نوداد نیوز، سولاری، سرمربی رئال مادرید پس از بازی در کنفرانس خبری حضور یافت.

گزیده اظهارات او به شرح ذیل است:

ال کلاسیکو:سخت است بخواهم با عدالت صحبت کنم. ما در نیمه اول و همچنین نیمه دوم فرصت هایی داشتیم که استفاده نکردیم، وینیسیوس، بیل و کروس و... بازی زیبایی بود و کیفیت بالایی در زمین شاهد بودیم. برای ما، هوادارانمان و هواداران دیگر تیم ها، بازی خوبی برای تماشا بود.

کیفیت بازی: این گونه مقایسه ها همیشه ناموفق بوده اند. در بازی بازیکنانمان نشان دادند که به صورت جدی کار می کنند. هنوز نتیجه بازی برگشت نیز باقی مانده است که هر اتفاقی می تواند رخ دهد.این بازی با تساوی به پایان رسید اما کیفیت بالایی در زمین شاهد بودیم. ما می خواستیم که پیروز باشیم و فرصت هایی داشتیم تا گل دوم به ثمر برسانیم. از کاری که در این بازی انجام دادیم رضایت داریم و خوشحال هستیم. این بازی، جدی کار کردن ما را تایید می کند.

مارسلو:کاپیتان دوم تیم ما که یک الگو است. همیشه تیم را در اولویت بالاتری قرار می دهد. تلاش می کنیم تا تمام بازیکنان بتوانند به بهترین فرم خود برسند.

وینیسیوس:من شگفت زده نشدم چون از وقتی که وارد تیم شده است، او را می شناسم و از طرز بازی او تعجب نکردم البته به طور کلی این که یک پسر 18 ساله در این سطح بازی می کند و رشد می کند، شگفت انگیز است.

بازی با آژاکس: باید قدم به قدم پیش برویم. این بازی تمام شد و حالا با چند روز وقت داریم تا عملکردمان را ارزیابی کنیم و آماده بازی با اتلتیکو مادرید شویم. در خصوص این بازی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقه صحبت می کنم. امشب مسابقه خوبی داشتیم ولی از فردا به فکر بازی لیگ مقابل اتلتیکو هستیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها