13:06:56 1398/9/10

سوتی شفر در بنی یاس کار دستش می دهد؟اشتباه عجیب «وینفرد شفر» و حضور «آیانا پاتوسی» در زمین سبب شد بنی‌یاس بازی برده را با باخت انضباطی عوض کند تا سرمربی سابق آبی‌پوشان در آستانه اخراج قرار گیرد.

بنی‌یاس امارات با هدایت «وینفرد شفر» سه روز قبل در چارچوب مسابقه‌های لیگ کاپ امارات متحده عربی به مصاف میزبان خود الفجیره رفت و با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا در صدر جدول گروه خود قرار گیرد.

بعد از پایان این مسابقه باشگاه الفجیره اعتراض کتبی خود را به خاطر تخلف تیم بنی‌یاس تقدیم مسوولان برگزاری مسابقات کرد. آنها معتقد بودند تیم «وینفرد شفر» در دقایق پایانی با هفت بازیکن خارجی در زمین حضور داشته و این یک تخلف است. طبق قانون فوتبال امارات، هر تیم اجازه استفاده از ۶ بازیکن خارجی در داخل زمین را دارد.

با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که ادعای باشگاه الفجیره درست است. سرمربی سابق آبی‌پوشان تهرانی در اشتباهی عجیب در دقیقه ۸۸ با آوردن «آیاندا پاتوسی» به داخل زمین تعداد خارجی‌های تیمش را از عدد ۶ به هفت رسانده است. با این کار تیم بنی‌یاس سه بر صفر بازنده این مسابقه شد و از رده اول به جایگاه پنجم گروه تنزل پیدا کرد تا شانسی برای صعود به مرحله بعدی نداشته باشد.

با این اتفاق جایگاه شفر در باشگاه بنی‌یاس به خطر افتاده است. تیم او در میان ۱۴ تیم لیگ هم در رده دهم قرار دارد و در لیگ کاپ هم شانسی نخواهد داشت.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها