18:48:38 1398/7/26

سئوال مهناز افشار از وزارت ارشاد: آیا ممنوع الفعالیتم؟مهناز افشار دقایفی قبل با انتشار پستی در حساب های توئییتر و اینستاگرامش از مسئولان وزارت ورزش پرسید: آیا ممنوع الفعالیت هستم؟

او امروز در مصاحبه ای نیز گفته بود: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. به هر حال این اولین سفر طولانی من نیست. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع‌الفعالیت هستم. راستش خودم هم نمی‌دانم  چقدر این خبر درست است. به من اعلام نشده است. سینما بخشی از زندگی من است. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم، کار خواهم کرد. 

در حالی که فریدون جیرانی در بیمارستان بستری است، فیلم‌ جدیدش در اروپا روی پرده می‌رود. در فیلم «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی، مهناز افشار کنار بهرام رادان جلوی دوربین مسعود سلامی رفت.

این فیلم با بازی مهناز افشار که در سی‌وهفتمین دوره جشنواره فجر برای نخستین بار روی پرده رفت، هنوز در ایران اکران نشده است. «آشفته‌گی» پیش از اکران در ایران در سینماهای اروپا روی پرده می‌رود. در اکران اروپایی فیلم، مهناز افشار به نمایندگی از دیگر عوامل این اثر سینمایی حضور دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها