13:49:43 1399/6/30

سعید راد: اشتباه کردم، نباید در «دل» بازی می‌کردمسعید راد در گفتگو با رادیو‌تهران با ابراز پشیمانی از بازی در سریال «دل» به تندی از این مجموعه انتقاد کرد و گفت: من از این کار راضی نیستم چون مال این حرف ها نیستم، من سینمایی بازم. این اشتباهی بود که کردم و تا آخر هم ایستادم و کار را تمام کردم. چون اصلا عادت ندارم کاری را قبول می کنم و ول کنم. تجربه ای بود که برایم خوشایند نبود و امیدوارم دیگر هیچ‌وقت تکرار نشود.

او ادامه داد: من خودم هم این سریال را دنبال نکردم و ندیدم چون می‌دانستم داخلش چه خبر است و اگر دنبال می کردم قطعا اذیت می شدم. جلسه هفتم هشتم فهمیدم، اما چون تعهد دادم و قبول کردم، ادامه دادم و سعی کردم فضایی نشود که تیم اذیت بشود.

این بازیگر با سابقه سینما ادامه داد: انتخاب ها و کستینگ ها همه غلط بود. مثلا حامد بهداد که خیلی بازی هایش را دوست دارم یا ساره بیات مال این نقش‌ها نیستند. چون اینقدر غمباره و افسرده و سن بالا هستند که باورپذیر نمی‌شوند. صورت اینها اصلا برای عشق و عاشقی شاد نیست که مردم با آنها سمپات پیدا کنند.

حامد بهداد یک ضدقهرمان فوق العاده است ولی در این سریال فقط حرف می‌زند. یا خود من در نقش پدر چکار می توانستم بکنم؟ من تفکرهای دیگری داشتم و سعی کردم پیاده کنم اما دیدم اصلا فضا اونجوری نیست. اینها زود می‌خواستند بگیرند و تمام کنند و بیست قسمت را بکنند سی قسمت، سی قسمت را بکنند چهل قسمت و اگر یک مقدار جا داشت می کردند پنجاه قسمت چون مردم برایشان مهم نیست. اینها دارند بیزنس می کنند.

او در پایان گفت: من اشتباه کردم و سعی می کنم دیگر نکنم. قشنگ نیست من که هفتاد فیلم پشتم است اینطور به شعور مخاطب توهین کنم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها