12:15:15 1397/10/1

سرگرمی عجیب 3 ستاره هالیوود!شاید برایتان جالب باشد از علایق عجیب سه ستاره سینمای هالیوود اطلاع پیدا کنید.

به گزارش نوداد نیوز، مریل استریپ، تام هنکس و آنجلینا جولی سرگرمی های عجیبی دارند.

تام هنکس

تام هنکس کلکسیونی از ماشین های تحریر قدیمی دارد که کار جمع آوری آن ها را از سال ۱۹۷۸ شروع کرده است. هنکس هر روز از آن ها استفاده می کند چون شیفته ی صدا، حس و حال و ماندگاری تایپ با این دستگاه ها است.

تام هنکس در یکی از مصاحبه هایش در اینباره می گوید: «با ماشین تحریر هر چیزی تایپ کنید باشکوه به نظر میرسه. کلمه ها حاصل انفجارهای کوچیکی اند که شوک شوک صدا میدن. با ماشین تحریر حتی یه یادداشت تشکر آمیز تأثیر یه شاهکار ادبی رو پیدا میکنه.»

آنجلینا جولی

یکی از سرگرمی های جولی جمع آوری انواع خنجرها است. او در یکی از مصاحبه هایش بیان کرده که در دوران کودکی به واسطه ی مادرش با خنجرها آشنایی پیدا کرد و حالا او هم او این سرگرمی را با پسرش مادوکس دارد. جولی می گوید خنجرهایی که به پسرش هدیه می دهد تیز نیستند و تیغه ی کندی دارند، بنابراین خطری برای مادوکس ندارند و علاوه بر این، هر بار که خنجری برای پسرش می خرد، آن ها با هم درباره ی بدی های خشونت هم صحبت می کنند.

جولی در مصاحبه ای دیگر مهارتش در کار با چاقوی پروانه ای را به رخ کشیده و توضیح داده که علاقه ی زیادش به سلاح ها به پیشینه ی آن ها بر می گردد: «چیزهایی واقعاً قشنگی در مورد آن ها وجود دارد.»

مریل استریپ

مریل استریپ می گوید عاشق بافتنی بافتن است و حتی گفته می شود شالی که در فیلم «تردید» (Doubt) به تن داشت را خودش بافته بود.

استریپ اذعان کرده که بیشتر وقت آزادش سر صحنه ی فیلمبرداری را بافتنی می بافد و معتقد است این سرگرمی خاصیت درمانی دارد: «این کار به من فرصت میده افکارم رو جمع و جور کنم و عمیق و متفکرانه به زندگی نگاه کنم… یه جور تخلیه و پاکسازی ذهنیه.»

سلبریتی های زیادی، به ویژه بازیگرها که سر صحنه ی فیلمبرداری بین برداشت ها وقت آزاد زیادی دارند، دوست دارند خودشان را با بافتنی بافتن سرگرم کنند. جولیا رابرتز، رایان گاسلینگ و کریستینا هندریکس از جمله ی این بازیگران هستند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها