11:49:13 1397/12/21

سرپرست استقلال بدجوری مجری رادیو را سرکار گذاشت!صبح ديروز اصغر حاجيلو، سرپرست تيم استقلال با بخش ورزشي راديو تهران گفت و گويي داشت كه همه با شنيدن آن از خنده روده بر شدند.

 ابتدا مجري برنامه از حاجيلو درباره وضعيت تيم پرسيد كه او پاسخ داد عازم جلسه هماهنگي بازي با العين شده. حاجيلو گفت: «استقلال 4 برد داشت وبرد پنجم را مقابل نفت مسجدسليمان به دست آوردیم. نوع فوتبالمان تغيير كرده و مردم لذت مي برند از بازيها و بردهاي استقلال.الان هم دارم به فدراسيون فوتبال مي روم تا در جلسه منجر ميتينگ شركت كنم... »

 در ادامه مجري درباره بليت فروشي پرسيد. او گفت شما سه استاديوم براي بليت فروشي اعلام كرديد و مسئولان هر سه استاديوم تكذيب كردند. ماجرا چيست و بليت فروشي به چه شكل است؟

اصغرحاجيلو كه اطلاعات زيادي در اين باره نداشت، گفت: «قراربود تيمي در كمپ مرحوم حجازي مستقر شود و بليت فروشي را انجام دهیم ولي فعلاً به جلسه مي روم.اگر بخواهيد مسئول اقتصادي اينجاست و ارتباط مي دهم تا با او صحبت كنيد. »

در اين لحظه مجري راديو تصور كرد حاجيلو در باشگاه استقلال است و گوشي را به یكي از بچه هاي اقتصادي باشگاه مي دهد. او گفت: «خب گوشي را بدهيد. »

 بعد از چند ثانيه مجري كه تصور مي كرد حاجيلو گوشي را به فرد ديگري داده،سلام و علیكي تازه اي كرد و خلاصه از آن طرف خط هم یكي با او سلام و علیك كرد و بعد از تشكر گفت: «در خدمت تان هستم. » مجري دوباره سؤال خود را درباره بليت فروشي پرسيد كه چنين جوابي شنيد: «همانطور كه گفتم قرار بود یك تيم اقتصادي برود و بليت فروشي را در كمپ حجازي آغازكند و من بيشتر از اين در جريان نيستم... »

در اين لحظه مجري راديو كه متوجه شد دوباره خود حاجيلو سلام و علیك كرده، بحث را عوض كرد ولي بعد از توضيحات ديگري كه سرپرست ا ستقلال داد،به حاجيلو گفت: «پس الان نمي شود با مسئولان اقتصادي باشگاه حرف بزنيم؟ » كه حاجيلو گفت:«نه همانطور كه گفتم الان فدراسيون هستم تا در جلسه منجر ميتينگ حاضر شوم. »

 اين ديالوگ و سلام و علیك دوباره حاجيلو واقعا خنده دار بود و احتمالا تمام شنوندگان از خنده روده بر شده بودند.

روزنامه خبرورزشی در صفحه اول شماره امروز خود گزارش کاملی در این خصوص تهیه کرده است.

برای مطالعه این مطلب و دسترسی به نسخه کامل شماره امروز خبرورزشی و سایر روزنامه های ورزشی از طریق لینک زیر اپلیکیشن تیتر را دانلود کنید:


http://bit.ly/2TuiHzu

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها