16:56:26 1398/4/1

سرنوشت پرسپولیس تحت تاثیر گزینه های دلالان؟باشگاه پرسپولیس در حال بررسی گزینه های مربیگری بعد از رفتن برانکو است.

به گزارش نوداد نیوز، شنیده ها حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی گزینه ایرانی مدیران پرسپولیس است و این در حالیست که هواداران پرسپولیس با اعتراض های مداوم خود در فضای مجازی ناراحتی شان از این انتخاب را نشان می دهند و معتقد هستند پس از برانکو یک مربی بزرگ خارجی باید رو نیمکت تیم شان بنشیند.

حالا خبر می رسد یحیی گل محمدی در میان استقبال هواداران پدیده به مشهد رسیده و هیچ مشخص نیست بتواند رضایت نامه اش را از پدیده بگیرد یا خیر.اما آنچه که مشهود است حضور دلالان و ایجنت های مختلف در فضای حاکم بر فوتبال ایران است که به سبب جدایی برانکو بیشتر نیز به چشم می آید و به نظر می رسد آنها سعی می کنند گزینه های خود را به هواداران تحمیل کنند. در روزهای گذشته اسم های زیادی به عنوان جانشین برانکو مطرح شده است و اصلا مشخص نیست چه کسانی با چه اهدافی نام هایی چون والتر زنگای ناموفق را به میان می آورند. فردی که در هیاهوی اخراج شفر نیز نامش به عنوان جانشین وی یاد می شد. 

با توجه به اتفاقات امروز مشهد اگر گل محمدی نتواند رضایت نامه خروجش از پدیده را بگیرد باشگاه پرسپولیس باید تمرکز خود را روی گزینه های خارجی بگذارد. در این میان که مدیران پرسپولیس کمتر به مربی دلاری فکر می کنند و گزینه ای را جز یحیی در سر ندارند شاید ایجنت ها نقش بسزایی در انتخاب جانشین برانکو داشته باشند.

حواس مدیران پرسپولیس باید به ایجنت ها و دلالان باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها