21:56:56 1397/10/17

در 15 دقیقه ضربه محکمی خوردیم

سرمربی یمن: اعتراف می کنم که ایران خیلی خوب بودسرمربی یمن به قدرت تیم ملی فوتبال ایران اعتراف کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، جان کوچیان پس از شکست سنگین برابر ایران گفت: وقتی گل اول را دریافت کردیم به مشکل برخوردیم ولی قبل از آن وقتی که بازی صفر صفر بود موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم.

دیدار با ایران: در ادامه راه تیم ملی فوتبال ایران بازی خوبی انجام داد و موفق شد تا با استفاده از قدرت فیزیکی و بالای بازیکنانش به موفقیت برسد. ما می توانستیم بعد از گل اول خیلی راحت سیستم بازی را تغییر بدهیم اما این کار را نکردیم. ما نیرویی نداشتیم که بخواهیم به راحتی تغییر سیستم بدهیم و باید اعتراف کنم تیم ملی فوتبال ایران خیلی خوب بازی کرد.

تغییر سیستم در ادامه بازی ها: ما خوب بازی نکردیم و باید خیلی بهتر از این بازی می کردیم. اشتباهات ما باید به حداقل برسد و قطعا شرایط خودمان را در بازی های بعدی مقابل عراق و ویتنام بهبود ببخشیم. 

دقایق ابتدایی: تیم ملی ایران شرایط خیلی خوبی در بازی امشب داشت و می توانست با استفاده از قدرت بالای دفاعی اش خوب بازی کند. ما در عرض 10 الی 15 دقیقه ضربه خوردیم و تیم ما به هم ریخت. برای یمن و تیم ما بد بود ولی نباید فراموش کنیم بازی سختی را برگزار کردیم.

مشکل یمن: می دانیم مشکل تیم‌مان کجاست و باید این مشکلات را برطرف کنیم. بازیکنان ایران شرایط فیزیکی مناسبی دارند که در حد استاندارد است و این موضوع خیلی به این تیم کمک کرد.

تفاوت لیگ ایران با فوتبال یمن: بازیکنان ایران در لیگ حرفه ای ایران هستند و برخی از آنها هم در قطر بازی می کنند و به همین دلیل شرایط خوبی از نظر بدنی دارند ولی ما لیگ پویایی نداشتیم و تیم را در عرض 2 ماه به اینجا رساندیم. تیم ما در 30 دقیقه ابتدایی خوب بود ولی به خاطر مشکل بدنی در ادامه راه به مشکل خورد. بازیکنان ایران در لیگ حرفه ای ایران هستند و برخی از آنها هم در قطر بازی می کنند و به ههیمن دلیل شرایط خوبی از نظر بدنی دارند ولی ما لیگ پویایی نداشتیم و تیم را در عرض 2 ماه به اینجا رساندیم. تیم ما در 30 دقیقه ابتدایی خوب بود ولی به خاطر مشکل بدنی در ادامه راه به مشکل خورد. ما زمان خیلی کوتاهی برای آماده سازی داشتیم چون لیگ پویایی نداریم و برای بهتر شدن شرایط نیاز به یک زمان طولانی داریم. من معتقدم می توانیم بهتر از این بازی کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها