23:41:00 1398/2/20

برای این جنگ آماده ایم

سرجیو: تمرکز کافی برای دیدار با استقلال داریمسرمربی صنعت نفت در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرجیو پیش از تقابل تیمش با استقلال گفت: مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر بازی سختی خواهیم داشت.

دیدار با استقلال: در بهترین شرایط ممکن برای بازی فردا خودمان را آماده کرده‌ایم و تمرکز کافی و فوکوس کافی برای بازی داریم. استراتژی تیم را مهیا کردیم و قطعاً تلاشمان بر این خواهد بود که به سه امتیاز این بازی دست پیدا کنیم و برای این جنگ کاملا آماده هستیم. تیمی را در زمین می‌گذاریم  که باور و ایمان داشته باشیم که می‌توانند بجنگد و برای کسب امتیاز به میدان بروند. جوانانی که در حال حاضر در تیم حضور دارند با گذشت زمان خودشان را مهیا بازی می‌کنند؛ سیدفاخر طهامی، محمدرضا غبیشاوی، رضا جبیره، حسین ساکی، جعفر سلمانی و مسلم مجدمی و بقیه نفرات آماده برای این جنگ خواهند بود.

بازیکنان محروم و مصدوم: وفا هخامنش که در بازی گذشته کارت قرمز دریافت کرد و تنها بازی است که محروم است و ماکومبا کانجی به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارد.

حضور تماشاگران: خیلی خوشحال هستم در بازی فردا تماشاگران زیادی حضور خواهند داشت و با تلاش ما و کمک خداوند ان‌شاءالله یک خوشحالی را تقدیم هواداران کنیم.

حفظ تیم درصورت ماندن در صنعت نفت: هفته آینده ما اینجا خواهیم بود و خیلی دوست ندارم در مورد آینده صحبت کنم و دوست دارم تمرکزمان برای بازی با استقلال باشد؛ ولی مطمئناً اگر من در صنعت نفت باشم نزدیک 90 درصد تیم برای فصل آینده حفظ خواهد شد و سه چهار بازیکن جدید به تیم اضافه خواهیم کرد و این پروسه که از قبل بازیکنان جوان شروع کردند ادامه خواهد یافت.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها