01:20:59 1398/2/22

نتیجه بازی عادلانه بود

سرجیو: استقلال در نیمه دوم بهتر بودسرمربی صنعت نفت در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرجیو پس از تساوی برابر استقلال گفت: بازی خوب و پایاپایی بود، ما در نیمه اول بازی خوبی کردیم و توانستیم موقعیت‌های خوبی خلق کنیم. در نیمه دوم خوب از درواه تیممان محافظت کردیم و باید بپذیریم استقلال در نیمه دوم بهتر از نفت بازی کرد.

دیدار با استقلال: نیمه اول را بسیار خوب به پایان رساندیم. در نیمه دوم هم خیلی خوب از دروازه حفاظت کردیم. در نیمه اول بهتر بودیم اما در نیمه دوم استقلال خطرناک‌تر ظاهر شد. باید بپذیریم که تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

تساوی های پرتعداد: همه در جریان هستند که امسال تیم را کاملاً از نو ساختیم. بسیاری از بازیکنان سال گذشته از ما جدا شدند. مشکل دلاری در خصوص جذب بازیکنان جدید داشتیم.کرار، اکبر ایمانی و برزای را در نیم فصل‌ از دست دادیم. روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کردیم. آنها در ابتدای فصل آماده نبودند، اما در بازی‌های آخر نتیجه آن را دیدیم.گاهی اشتباهاتی می‌کنید و بازی با نتیجه تساوی تمام می‌شود. در تمام ۱۵ مسابقه‌ای که مساوی شد خوب جنگیدیم و برای یک امتیاز به میدان نرفتیم. زمانی که مساوی‌ها زیاد شد، خیلی از هواداران ناراحت شدند، اما باید تشکر کنم از مدیرعاملمان که صبر کردند و از ما حمایت کردند. آنچه که باید اعلام کنم این است که اگر تیم کنونی ما نابود نشود، فصل آینده فصل خوبی برای صنعت نفت خواهد بود.

واکنس به صحبت های طاهری: من به نظر او احترام می‌گذارم ولی در نیمه اول بازی در اختیار ما بود. ما در نیمه دوم سعی کردیم بازیکنان تازه نفش را به زمین بفرستیم، باید قبول کنیم نتیجه بازی عادلانه بود. سعی ما این بود که با بازیکنان تازه نفس نتیجه را عوض کنیم ولی شانس بزرگی را ایجاد نکردیم.

صحی بودن گل استقلال: من هنوز صحنه را ندیدیم، نمی‌توانم در مورد آن صحنه نظر بدهم ولی از آن فاصله که من داشتم ممکن است اظهار نظر من صادقانه نباشد. قطعا تلویزیون می‌تواند نشان بدهد که این گل درست بود یا خیر.

خروج طالب ریکانی و بهتر شدن استقلال: با شما موافق هستم، تا زمانی که ریکانی در زمین بود اختیار بازی را در اختیار داشتیم ولی من دیدم که او خسته است و به همین دلیل او را از زمین بیرون کشیدم.

آینده کاری سرجیو: هیچکس از آینده خودش خبر ندارد، در واقع آینده یک مربی همین الان است که با شما حرف می‌زنم.یک بازی دیگر باقی مانده و تمام تمرکز من روی دیدار آینده است و من می‌خواهم روی آن بازی تمرکز کنم. در کل فصل بسیار سختی را گذراندیم، من همیشه به مدیرعامل باشگاه گفته ام هر وقت که او بخواهد از اینجا می‌روم، خیلی خوشحالم که او به من وقت زیادی داد و در مقابل نظرات و دیدگاه های زیاد از من حمایت کرد، خوشحالم که در نهایت نتایج مورد نظرمان را کسب کردیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها