10:48:49 1398/6/10

ستایش منتقدان از "جوکر" / ققنوس بر می خیزد!نمایش "جوکر" با بازی خواکین فینیکس در جشنواره فیلم ونیز با استقبال مخاطبان و منتقدان همراه شده است.

به گزارش نوداد نیوز، ژان بروکس در گاردین پنج ستاره کامل به جوکر داده و نوشته است: بازسازی شجاعانه تاد فیلیپس از ضدقهرمان دی سی کامیکس، به شکل  درخشانی توسط ستاره اش(فینیکس) زندگی بخشیده شده است- و با کمک کوچکی از مارتین اسکورسیزی.

اوون گلیبرمن در ورایتی نوشته است: فینیکس که تدریجا به قاتل سریالی تبدیل می شود، حیرت انگیز است. گلیبرمن در یادداشت خود از فیلم جوکر به عنوان یک " نئو- راننده تاکسی" یاد می کند و آن را یک فیلم کمیک بوکی نادر می داند که مسائل دنیای واقعی را بیان می کند.

دیوید رونی در هالییود ریپورتر نوشته است: ققنوس برمی خیزد. ( اشاره به‌نام فامیلی یاکین فینیکس است که به معنای ققنوس است.) و در یادداشتی مثبت فینیکس را دلیل اصلی موفقیت این فیلم می داند.

دیوید سکستون در ایونینگ استاندارد پنج ستاره کامل به فیلم جوکر داده و آن را خشن ترین و تلخ ترین فیلم کامیک بوکی می داند که تاکنون ساخته شده است. او در یادداشت اش به شباهت این فیلم با راننده تاکسی اشاره کرده و این فیلم را به ژانر وحشت نزدیک تر از بقیه ژانرها می داند و نوشته شاید این قوی ترین بازی کارنامه ی فینیکس باشد.

نیکلاس باربر در بی بی سی، از پنج، سه ستاره به فیلم جوکر داده است و ضمن تمجید از بازی فینیکس به این نکته اشاره کرده که جوکر از دیگر فیلم های ضدقهرمانی کامیک بوک ها مانند جوخه خودکشی و ونوم برتر است، اما این ایده که جوکر از باقی فیلم های ابرقهرمانی و ضدقهرمانی، بالغ تر و هوشمندتر است را شوخی می داند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها