10:15:28 1398/8/8

سازندگان «بازی تاج و تخت» از ساخت «جنگ ستارگان» انصراف دادندساخت سه‌گانه‌ «جنگ ستارگان» توسط سازندگان «بازی تاج و تخت» منحل شد.

دیوید بنیوف و دی‌بی ویز سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones)، که قرار بود سه‌گانه‌ای از فیلم «جنگ ستارگان» بسازند، به خاطر تعهدی که به نتفلیکس دارند از این کار صرف‌نظر کردند.

در ماه فوریه اعلام شد این زوج تصمیم به نوشتن فیلمنامه‌ و ساختن سه‌گانه‌ای جدید از فیلم «جنگ ستارگان» گرفته‌اند. فیلمی که قرار بود از سال ۲۰۲۲ اکران شود. ولی اکنون اعلام کردند که به خاطر تعهدی که به نتفلیکس دارند دیگر نمی‌توانند بر روی این سه‌گانه کار کنند.

این زوج در بیانیه‌ای اعلام کردند: «ما عاشق «جنگ ستارگان» هستیم، وقتی جورج لوکاس آن را ساخت، در حقیقت ما را نیز تولید کرد. صحبت کردن در مورد این فیلم با لوکاس و تیم حال حاضر «جنگ ستارگان» هیجانی وصف نشدنی برای ما به همراه داشت. ما تا ابد مدیون این فیلم حماسی هستیم که همه چیز را متحول کرد.»

سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» در ادامه افزودند: «ما احساس کردیم که نمی‌توانیم عدالت را در حق هر دو، یعنی «جنگ ستارگان» و پروژه های نتفلیکس برقرار کنیم، بنابراین  با ابراز ندامت و شرمندگی از این کار صرف نظر کردیم.»

در بیانیه ای دیگر مدیر کمپانی لوکاس فیلم، کاتلین کندی اعلام کرد: «دیوید بنیوف و دی‌بی ویز داستان‌پردازان فوق العاده‌ای هستند، ما امیدواریم در آینده و هنگامی که زمان‌بندی آنها خلوت‌تر شد بتوانند روی ساخت این سه‌گانه تمرکز کنند.»

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها