09:30:39 1399/4/2

زیدان: ناراحتم همه درباره داوری حرف می زنندرئال مادرید بامداد دوشنبه در یک بازی پرحاشیه توانست رئال سوسیداد را ۲ بر یک شکست دهد و به صدر جدول بازگردد. زین الدین زیدان پس از این بازی گفت: پیروزی از همه چیز مهم تر بود. برابر یک حریف سرسخت به دست آمد. تا پایان تحت فشار بودیم. رئال سوسیداد خیلی خوب پرس می کند. بازی سختی داشتیم اما در لالیگا همه دیدار ها سخت هستند.

خامس رودریگس پس از مدت ها در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گرفت. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: او بازیکن ما است. اکنون ۲۳ بازیکن داریم و خامس یکی از آن هاست.

سرمربی رئال مادرید در ادامه به وینیسیوس جونیور اشاره کرد و گفت: همه خوب بودند و تنها او نمایش خوبی برجای نگذاشت. ما اینجا هستیم تا با هم برای قهرمانی تلاش کنیم. این امتیاز مثبت ماست. وینیسیو خوب بود اما همه این چنین بودند.

زیدان درباره صدرنشینی تیمش اظهار کرد: چیزی تغییر نکرده است. هشت فینال باقی مانده است و هفته آینده به پایان نخواهد رسید. باید ادامه داد.

سرمربی رئال مادرید در مورد داوری گفت: آنها مانند همیشه کار خود را انجام می‌دهند. قضاوت کار سختی است و ما نمی توانیم درباره‌اش صحبت کنیم زمانی که شرایط بد یا خوب پیش می روند. برای آنها خیلی سخت است. چنین اتفاق هایی در بازی ها عادی هستند. من سه صحنه جنجالی بازی را ندیدم اما داور قاطعانه اعلام کرد که پنالتی است و توپ به کتف بنزما در هنگام گلزنی خورده است. این مسائل به داوری مربوط هستند و مانند همیشه در این رابطه دخالتی نمی کنم. باید به تصمیماتشان احترام گذاشت. ناراحت می شوم که در پایان همه از داوری صحبت می کنند، ما پیروز شدیم.

زیدان در رابطه با آسیب دیدگی سرخیو راموس گفت: فکر کنم تنها یک ضربه است. اگر یک ضربه باشد چیز خاصی نیست. فعلا درد زیادی دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها