17:44:31 1398/3/24

زوج "مدیری – گلزار" گیشه را فتح می کند!کمال تبریزی در تازه‌ترین ساخته سینمایی‌اش، «ما همه باهم هستیم» تلاش کرده است تا در کنار محیطی طنز و مفرح، داستانی تا حدودی جدید را روایت کند و در این مسیر با نیم‌نگاهی به گیشه و کسب سود از بازیگران مطرح و چهره سینمای ایران که در بین مردم دارای محبوبیت بالایی هم هستند، بهره برده است.

اتفاقی که در این هفته شاهد بودیم نتیجه‌بخش و موفقیت‌آمیز بوده است. نکته جالب توجه این فیلم حضور دوباره محمدرضا گلزار و مهران مدیری پس از «رحمان ۱۴۰۰» ساخته منوچهر هادی در یک فیلم است، این دو که موفقیت فیلم هادی را تا زمانی که روی پرده بود تضمین کرده بودند حال در شکل و شمایلی دیگر در فیلم تبریزی به ایفای این نقش می‌پردازند که البته در این فیلم آنچنان نقش حیاتی و مهمی را ایفا نمی‌کنند.

به نظر می‌رسد محبوبیت بیش از اندازه این ترکیب در بین مردم کارگردانان زیادی را وسوسه کند تا برای ساخت فیلم تجاری و رونق گیشه به سراغشان بروند و پربیراه نباشد که این دو را زوج جدید پولساز سینمای ایران بنامیم.

با این حال «ما همه باهم هستیم» در این هفته دو میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان فروش داشته و صدرنشین گیشه هفتگی بوده است تا پایان دهنده حضور مستمر «تگزاس ۲» بر صدر گیشه باشد.

فروش این فیلم تا به امروز از مرز سه میلیاردونیم فروش گذر کرده است و به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها شیب فروش آن نزولی نشود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها