13:53:39 1398/4/2

خائن آنهایی هستند که سر استقلال شرطبندی کردند

زرینچه: رحمتی وزنه ای بود که مثل آب خوردن از دستش دادیمجواد زرینچه بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال معتفد است اگر تیم بازیکن خوب نداشته باشد استراماچونی برف تهران را نمی بیند.

به گزارش نوداد نیوز، زرینچه پول و امکانات را ابزار لازم برای رسیدن به قهرمانی می داند و می گوید: درست است که سرمربی چهره تاثیر گذار تیم است اما باید ابزار لازم را هم در اختیار داشته باشد که به نظر من در حد نام استقلال برای این تیم یارگیری نکرده اند.اگر امکانات از جمله زمین تمرین تامین شود استراماچونی موفق می شود و در غیر اینصورت برف تهران را نخواهد دید.

زرینچه با اشاره به جدایی رحمتی می گوید: این بچه را هم مثل من کنار گذاشتند.سال 81 یک روز عمو نصی آمد سر تمرین و به من گفت جواد جان از فردا شما دیگه تمرین نیا. من هم بدون حاشیه رفتم. حالا هم واقعا نمی دانم چرا مهدی رحمتی را کنار گذاشتند و اجازه دادند او برود؟ رحمتی وزنه ای بود که مثل آب خوردن از دستش دادیم.پژمان منتظری را هم از دست دادیم.اگر با بازیکنان خوب رفتار شود آنها حتی حاضرند مجانی برای استقلال بازی کنند.

زرینجه ادامه می دهد: در مراسم معارفه استراماچونی بنده دعوت نبودم چون مدیران باشگاه اسطوره های کاغذی را دوست دارند نه کسانی مثل من که حرف حق را می زنیم.آنها من را قبول ندارند و می گویند خائن، درحالی که از نظر من آقایانی خائن هستند که سر استقلال شرطبندی کردند و پیراهن استقلال را فروختند و تیم را به خاک سیاه نشاندند.برخی ها هم از زمان بازیگری خود دو پهلو حرف می زدند حالا شده اند اسطوره استقلال.اگر باشگاهی قرار است با انتقاد یک پیشکسوت ضربه بخورد همان بهتر که در آن را گل بگیرند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها