16:00:42 1397/5/17

آقای وزیر وقتی شما وزیر نبودید استقلال در خانه من اردو می زد

زرینچه: حتما باید پارتی داشته باشیم تا به استقلال برگردیم؟ استقلال شرایط بسیار خاصی را پیش رو دارد. تساوی در دیدارهای آغازین فصل هواداران را نگران کرده ولی در عین حال نمایش مطلوب در جدال مقابل ذوب آهن مایه امیدواری شده است.

به گزارش نوداد نیوز، نمایش مطلوب استقلال در جدال مقابل ذوب آهن مایه امیدواری شده است.نگاهی که جواد زرینچه هم دارد. دیروز پای صحبت کاپیتان، مربی و مدیر اسبق استقلال نشستیم. آقاجواد از وزیر ورزش و به بازی گرفته نشدن پیشکسوتان آبی حسابی دلخور بود و گلایه داشت. با هم چکیده حر فهای زرینچه را مرور می کنیم.افتخاری صادقانه کار کرد. عملکردش هم خوب بود البته تحولات در استقلال یا نباید انجام می شد یا اینکه خیلی زودتر صورت می گرفت تا تیم ضرر نمی کرد... من اگر در استقلال سمتی داشتم، تحت هر شرایطی تیام را نگه می داشتم. تعارف که نداریم اگر استقلال قهرمان جام حذفی شد، در لیگ تا رتبه سوم بالا آمد و هنوز هم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد،یکی از دلایل عمده آن وجود تیام بود.هدف استقلال از شرکت در لیگ برتر، قهرمانی، رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا و کسب ستاره سوم است. برای چنین اهدافی باید هزینه کرد. جذب مهره هایی که به درد استقلال نمی خورند چه حاصلی دارد؟ به جای چنین نفراتی بهتر بود تیام و امثال تیام حفظ شوند.

وریا غفوری همیشه خوب بوده و این روزها هم روی اوج است.او در چند پست می تواند به استقلال کمک کند البته باشگاه هم باید دغدغه های غفوری و همه بازیکنان را مرتفع کند تا با خیال راحت به میدان بروند.السد تیم خوبی است که در تابستان تقویت هم شد، بنابراین کارمان مقابل آنها دشوار است ولی اگر همه سرمایه های خودمان را در اختیار داشته باشیم قطعاً می توانیم قطری ها را ببریم و یک قدم دیگر به فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیکتر شویم.از آقای سلطانی فر گلایه دارمحرمت و احترام ایشان به عنوان وزیر ورزش محفوظ اما کاش به این سؤال جواب بدهند که آیا پیشکسوتان استقلال نمی توانند در سمت های اجرایی و مدیریتی برای تیمی که سال ها زحمت آن را کشیده اند،ثمربخش باشند؟ چرا امثال جواد زرینچه ها نباید در استقلال باشند؟

به خدا ما هم برای این تیم زحمت کشیدیم. آقای سلطانی فر، آن موقع که شما وزیر نبودید و پولی هم در فوتبال نبود، استقلال شب های قبل از بازی به جای اقامت در هتل های چند ستاره یا به خانه من می آمد یا راهی منزل امیر قلعه نویی می شد یا در خانه آقای ترابپور جمع می شدیم.ما از زندگی خودمان برای استقلال گذشتیم ولی ناراحت کننده است الان که پول به فوتبال آمده، کسی سراغی از پیشکسوتان نمی گیرد.واقعاً حتماً باید پارتی داشته باشیم تا به استقلال برگردیم؟ ما که نگفتیم همه باید سرمربی شویم. من 13سال از عمرم را برای استقلال گذاشتم. عباس سرخاب و امیر قلعه نویی هم همین طور.به خاطر استقلال از پیشنهادات مالی کلان گذشتیم ولی حالا در باشگاه خودمان جایی نداریم.اگر امثال جواد زرینچه با یک بازیکن مذاکره کنند، طرف مقابل خیالش راحت است که زرینچه و زرینچه ها نیامده اند تا سرشان را کلاه بگذارند چون از جنس خودشان هستند و زبان فوتبال را خیلی خوب بلدند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها