11:03:55 1397/8/17

رونالدو: به منچستر هدیه دادیم/ خوب موقعی باختیمکریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس معتقد است که تیمش خوب موقعی باخته.

به گزارش نوداد نیوز، رونالدو بعد از بازی دیشب تیمش مقابل منچستریونایتد به سوالات اسکای نیوز پاسخ داد:

نتیجه: لیگ قهرمانان اروپا تورنمنت خاصی است، وقتی می توانید پیروز شوید، نباید آرام بمانید، چراکه هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما 90 دقیقه بر بازی تسلط داشتیم و موقعیت های بسیاری خلق کردیم، می توانستیم حداقل 3 یا چهار بار دروازه منچستر را باز کنیم، اما با خیال راحت بازی کردیم و مجازات هم شدیم.

منچستر:  منچستریونایتد امشب کار خاصی برای کسب پیروزی نکرد. نمی توانم بگویم خوش شانس بودند چراکه هر کسی باید به دنبال شانس خود باشد، اما امشب آن ها از ما هدیه گرفتند. حالا فقط باید سرمان را بالا بگیریم و به جلو برویم، چراکه هنوز تیم اول هستیم و بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم. 

گل: در رختکن صحنه گل را دوباره دیدم، فکر نمی کردم گل فوق العاده ای باشد، اما حرکت خوبی داشتم و ضربه محکمی به توپ زدم. از گلزنی ام خوشحالم، اما از اینکه تیمم نتوانست بازی که با 4 گل می توانست به پیروزی برسد را پیروز شود، ناراحتم. تیم های انگلیسی همیشه به دنبال ضربات آزاد هستند، زمان خوبی شکست خوردیم، چرا که هنوز ابتدای راه است و از این شکست درس خواهیم گرفت.

رویای قهرمانی:  فراموش نکنیم که ما هنوز در صدر جدول قرار داریم. هنوز در ابتدای فصل هستیم و باید گام به گام پیش رویم. راه طولانی تا فینال پیش رو داریم. هواداران، بازیکنان و همه در این باشگاه رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارند و ما قدم به قدم پیش خواهیم رفت. تیم خوبی داریم، مربی بسیار خوبی داریم و هواداران فوق العاده ای داریم، مطمئن هستم به هدفمان خواهیم رسید. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها