14:18:14 1398/2/25

ساشا شفر در جدایی تیام نقش داشته است

روشن: به فتحی گفتم استقلال شهرداری نیستحسن روشن یکی از پیشکسوتان پرافتخار باشگاه استقلال است که همه او را با صراحت بیانش می شناسند.

به گزارش نوداد نیوز، روشن که یکی از منتقدان در فوتبال ایران است و بارها درباره مسائل مرتبط با تیم استقلال اظهارنظر کرده درباره شرایط این تیم می گوید: این روزها سعی می کنم همه بازی ها را نبینم چون اگر تیم برنده نشود از نظر روحی به شدت اذیت می شوم. استقلال در این فصل فراز و نشیب داشت در حالی که یک تیم بزرگ باید با ثبات باشد. آوردن یک سرمربی بازنشسته نظیر شفر شاهکار آقایان افتخاری و توفیقی بود که کلی هزینه و بدهی به حساب باشگاه باقی گذاشتند و کسی هم نیست از آنها سؤال کند خروجی کارتان چه بود؟ در یکسال گذشته پسر شفر برای خودش بروبیایی داشت و حالا همه به این نتیجه رسیده اند ساشا دنبال دلالی بوده و در جدایی تیام نقش داشته است تا بازیکن جدید و با پورسانت به استقلال بیاورند. فردا هم می روند فیفا و شکایت می کنند و رأی را علیه ما صادر می کنند.من واقعا نمی دانم مشکل ساختمان،اتاق مدیرعامل یا میزش چیست که آدم ها را تغییر می دهد. به نظرم باید ساختمان باشگاه سمپاشی شود.

روشن ادامه می دهد: این آقای فتحی زمانی که داشت مسئولیت می گرفت به خودش گفتم استقلال مثل شهرداری نیست، مدعی و هوادار دارد. فتحی هم نتوانسته شرایط را بهبود ببخشد و آرزو می کنم بتواند مشکلات را به حداقل برساند.

روشن درباره سرنوشت فرهاد مجیدی سرمربی موقت استقلالی ها می گوید: واقعیت این است که کار برای فرهاد سخت است. فرهاد می تواند سرنوشت منصوریان را ببیند که ابتدا حمایت سکوها را داشت و بعد همان سکوها شعار حیا کن رها کن سر دادند. از مجیدی به عنوان مسکن در این مقطع استفاده شده است. من معتقدم به صورت کلی باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس به مربی درجه یک دنیا نیاز دارند. مثل قدیم که امثال راجرز و رایکوف کار می کردند.

روشن در خصوص ماجرای پیش آمده در جلسه راه اندازی شرکت پیشکسوتان استقلال توضیح داد: چندی قبل به مجلسی دعوت شدم تا شرکت استقلال کهن برای حمایت از پیشکسوتان راه اندازی شود. دیدم توفیقی هم نشسته است. هادی طباطبایی به او گفت ببخشید شما؟ او گفت من معاون سابق استقلال هستم. هادی ادامه داد می دانم اما الان اینجا چه کار می کنی؟ من هم متعجب سؤال کردم چه کسی توفیقی را دعوت کرده؟ آقای کاظم اولیایی پاسخ داد من او را دعوت کرده ام که عرض کردم حق نداری او را دعوت کنی. باید با 2 تا پیشکسوت درباره این افراد صلاح و مشورت کنی.شما ببینید ۳، ۴ سال است حق و حقوق خانواده آقای پورحیدری را نداده اند اما تا دل تان بخواهد قول داده و از اسم پورحیدری خرج کرده اند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها