14:11:51 1398/6/11

"روزی روزگاری در هالیوود" تا حالا چقدر فروخته؟در بازار جهانی استقبال از «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو بد نبوده و این هفته فیلم سونی ۲۱.۶ میلیون دلار در ۶۰ منطقه بازار جهانی فروخت.

این فیلم که در رده‌بندی R جای دارد تاکنون ۲۸۴ میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است. این فیلم به تازگی در ژاپن اکران شده و ۲.۷ میلیون دلار فروش کرده که سه برابر هفته افتتاحیه «جانگوی از بند رها شده» دیگر فیلم تارانتینو بوده است.

«روزی روزگاری در هالیوود» فیلمی است که تارانتینو پس از یک وقفه ۴ ساله اکران می‌کند. آخرین اثر او «هشت نفرت‌انگیز» (The Hateful Eight) در سال ۲۰۱۵ ساخته شد. کارگردان محبوب آمریکایی فیلم جدیدش را اولین‌بار در جشنواره کن به نمایش گذاشت؛ جشنواره‌ای که مهم‌ترین جایزه آن یعنی نخل طلا را سال ۱۹۹۴ بابت «داستان عامه‌پسند» (Pulp Fiction) دریافت کرد و امسال از شرکت‌کنندگانش رسما تقاضا کرده داستان فیلم جدیدش را لو ندهند.

فیلم جدید تارانتینو اثر پربازیگری است که لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت، مارگو رابی و آل پاچینو را به خدمت گرفته است. پیش از این اعلام شده بود که دی‌کاپریو و پیت به دلیل تمایل برای حضور در فیلم از دستمزد سنگین همیشگی‌شان گذشته‌اند و به مبلغ کمتری رضایت داده‌اند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها