09:55:51 1398/8/14

"روح نکونام هم از جادوگری خبر نداشت"پیش از آغاز دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن یکی از اعضای کادر تدارکات تیم فولاد مایعی مشکوک را روی خط یکی از دروازه‌ها می‌ریخت.

این اقدام با عکس‌العمل‌های متفاوتی مواجه شد و عده‌ای آن را به جادو و طلسم نسبت دادند! به همین خاطر مسئولان باشگاه فولاد خوزستان تا مشخص شدن حقیقت ماجرا این فرد را از حضور در تمرینات تیم فولاد منع کردند.

حاجی زاده در خصوص کار جنجالی تدارکات فولاد که شائبه های زیادی را بابت بحث جادو در فوتبال ایجاد کرد گفت: ما هم بعد از بازی متوجه شدیم که در فضای مجازی و رسانه ها غوغایی شده است و همان بعد از بازی باشگاه به این فرد اعلام کرد که در تمرینات حاضر نشود و امروز هم باید به باشگاه بیاید و بابت کاری که کرده توضیح دهد.

سرپرست فولاد، در پاسخ به این سوال که قبول دارد کار این تدارکات باعث انتقادهای زیادی به جواد نکونام شده عنوان کرد: متاسفانه همین طور است درحالی که روح جواد نکونام از این کار با خبر نبوده است و او علی حمیدی است که 30 سال است کنار تیم فولاد است و روز گذشته می گفت برای چک کردن تور دروازه ها به آن سمت زمین رفته و آنجا بطری آب را دیده و برداشته است. در هر صورت برای خود ما هم این کار جای تعجب دارد و قطعا با این موضوعات برخورد می کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها