16:55:39 1397/7/16

"حسم می گوید اگر به فینال برسیم قهرمان می شویم"

روایت بازیکن پرسپولیس از بی ادبی های ژاویحمید طاهرخانی می گوید که ژاوی بازیکن بی ادبی بوده... او که از تجربه بازی رو در رو با ژاوی با خبر ورزشی گفت و گو می کرد حرفهایی هم درباره دیگر مسایل پرسپولیس زد:

بازی مقابل السد چطور بود؟

دیدار سخت و دشواری بود. آنها بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب خود دارند و بازی مقابل السد مشکل بود ولی بچه ها واقعا از جان و دل مایه گذاشتند و خدا را شکر توانستیم در قطر،السد را شکست دهیم.

ماجرای درگیری ات با ژاوی چه بود؟

درست است او بازیکن بزرگی بوده ولی واقعا بی ادب بود.از لحظه ای که به زمین رفتم شروع به فحاشی کرد.می توانید از بچه ها بپرسید، ژاوی به همه توهین می کرد و واقعاً انتظار چنین برخوردی را از کسی که بازیکن بزرگی بوده نداشتم.

ژاوی به تو چه گفت؟

بینی ام را گرفت و به من گفت کوچولو اینجا چه کار می کنی؟ من هم در جواب به او گفتم درست است که بازیکن بزرگی بودی ولی خیلی بد صحبت می کنی! مهم این است که ما ژاوی و تیمش را در خاک خودشان بردیم، آنها هم می توانند کلی حرص بخورند.

بازی برگشت را چطور می بینی؟

قطعاً دیدار سختی خواهد بود و باید با تمرکز بالا بازی کنیم و در درجه اول سعی کنیم گل نخوریم و بعد به فکر گلزنی باشیم.

ولی شما در قطر این تیم راشکست دادید...

بله ولی شرایط دیدار برگشت متفاوت خواهد بود. ما آنها را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. مثلاً همان روز بازی برانکو فیلم ضربات ایستگاهی ژاوی را گذاشت و شما دیدید که السدی ها نتوانستند روی این ضربات خطری ایجاد کنند.ضمن اینکه بیرانوند واقعاً چند توپ خوب را گرفت و خط دفاع ما عالی کار کرد؛ حتی سیامک نعمتی که در پست غیر تخصصی اش بازی می کرد عملکرد فوق العاده ای داشت.

گفتی سیامک، دیروز در تمرین او را کاپیتان صدا می زدی!

بله آقاکریم دوتا کاور به علیپور و سیامک داد و به آنها گفت یار بکشند.به همین دلیل من چون در تیم سیامک بودم او را کاپیتان صدا می کردم.

پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود؟

من فکر می کنم بازی با السد سخت تر از دیدار با تیم های شرق آسیاست و یک حسی به من می گوید اگر به فینال برسیم،قهرمان می شویم.

به تیم امید دعوت شدی...

بله خوشحالم یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن می کنم و امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم. اگر خدا بخواهد از امروز به تمرینات تیم امید می روم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها