13:10:23 1398/2/28

"رنج و افتخار" آلمودوار تحسین منتقدان را برانگیختروز گذشته و در چهارمین روز جشنواره کن "رنج و افتخار" تازه ترین ساخته پدرو آلمودوار به نمایش درآمد که با واکنش مثبت منتقدان همراه شد.

به گزارش نوداد نیوز، اریک کن در ایندی وایر به این فیلم نمره  A- داد و " رنج و افتخار" را بهترین فیلم آلمادوار در سال های اخیر دانست که شخصی ترین فیلمش نیز هست. او نیمه اول فیلم را پرانرژی و بازیگوش می داند که رفته رفته به حالتی غیرفعال تبدیل می شود. کن، این فیلم را یک اثر فلسفی عمیق درباره ی تضادهای عاطفی می داند که با فیلم های قبلی این کارگردان همخوانی دارد.

پیتر برادشاو در گاردین از پنج ستاره، چهار ستاره به این فیلم داده و نوشته است: یک چیز ناکامل یا تمام نشده در این فیلم هست، اما شاید همین نقص خود نشان دهنده ی شرایط زندگی باشد. با اینکه درد و افتخار شما را با یک غم شیرین رها می کند، اما علاقه زیادی به فیلم بعدی خواهید داشت.

پیتر دبروژ در ورایتی درباره ی این فیلم چنین نوشته است: این نخستین بار است که ما روح این استاد فیلمساز را چنین خالص مشاهده می کنیم.

جافری مک نیب در ایندیپندنت از پنج ستاره، چهار ستاره به این فیلم داده و گفته است: طرفداران آلمادوار با دیدن درد و افتخار، تلاش می کنند تا دلایلی به دست بیاورند تا بفهمند این فیلم تا چه حد اتوبیوگرافی است. دیگران اما می توانند به راحتی عقب بنشینند و از راه ظریف و شعر گون آلمادوار که قهرمان فیلمسازش را به سفری در گذشته اش می برد، لذت ببرند.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها