12:07:28 1398/4/15

رضاییان: به نماینده استقلال گفتم از خانه ام بفرمایید بیرون!رامین رضاییان چند سالی است در فصل نقل و انتقالات پیشنهادهای مختلفی دریافت می کند.

به گزارش نوداد نیوز، با شروع فصل نقل و انتقالات بار دیگر در فضای مجازی بحث پیوستن رامین رضاییان به تیم های مطرح لیگ ایران باز شده است. او که این روزها با محمدرضا گلزار تمرین می کند در این خصوص می گوید: گلزار یکی از دوستان خوب من است و بسیار با اراده و یک ورزشکار حرفه ای است.او خیلی سنگین پا به پای من تمرین می کند و اصلا کم نمی آورد.اگر تیم ملی گل کوچک تشکیل شود می تواند ملی پوش شود و برای ایران بازی کند.گلزار یک استعداد کامل است هم استعداد بازیگری دارد هم موسیقی و هم ورزش. من آنقدر پرسپوليسي هستم كه اگر دوستانم استقلالي هم باشند، به احترام من و هواداران نمي گويند استقلالي هستند. هميشه به محمدرضا مي گويم كه رنگ قرمز خيلي به تو مي آيد.

رضاییان با یادی از کارلوس کی روش می گوید:بعد از جدایی کی روش از تیم ملی با او ارتباطی نداشته ام و دلم خیلی برایش تنگ شده است.من در میان مربیان فقط شماره آقا فرهاد کاظمی را دارم که در فوتبال مدیونش هستم. تا الان روم نشده به مربی ام بگویم شماره تلفنت را به من بده.قصه آقا فرهاد هم چیز دیگری است.مثلا يك داستانی براي من درست كردند كه برانكو به رامين زنگ زده و اين بازيكن جواب تلفنش را نداده است. من اصلاً شماره برانكو را نداشتم كه ببينم به من زنگ زده و بخواهم جواب ندهم يا گوشی ام را خاموش كنم. اگر شماره اش را داشتم، خودم با او تماس مي گرفتم. كاش اينقدر رويم مي شد که هم شماره کی روش را می گرفتم و هم برانکو را تا با هر دوی آنها در ارتباط باشم.

رضاییان درباره اخبار فضای مجازی مبنی بر مذاکراتش با باشگاه استقلال می گوید: هواداران استقلال برای من قابل احترام هستند و حتی یکبار هم برای آنها کری نخوانده ام. اگر بعد از بازي در پرسپوليس،به استقلال نرفتم، دليلش اين بود كه دل شكستن هنر نيست.وقتي می خواستم به بلژيك بروم، نماينده باشگاه استقلال از طريق يكي از دوستانم به خانه من آمد و مبلغي جلوي من گذاشت كه هركسي بود، قبول مي كرد.ولي من تنها حرفي كه زدم اين بود كه لطفا از خانه من بیرون بروید. همان شب رفتم بلژيك. باور كنيد فرار كردم كه با استقلالی ها مذاكره نكنم.

رضاییان ادامه می دهد: من زحمت كشيدم تا بين هواداران پرسپوليس محبوب شوم. براي چه بايد اشك هوادار را دربياورم؟ آدم بايد معرفت داشته باشد. سالي كه بيرون نشستم و زياد بازي نكردم چنان من را شرمنده كردند كه تا آخر عمر به آنها بدهكار هستم. وقتي از پرسپوليس رفتم، يك و نيم ميليارد از طلبم را بخشيدم تا رو به روي هواداران قرار نگيرم.بی سرو صدا رفتم و با عملکردم نشان دادم عاشق پرسپولیس هستم و روزی بر می گردم پرسپولیس.

رضاییان درباره برانکو می گوید: برانکو خیلی برای من زحمت کشید او درسی به من داد که نوع رفتارم را عوض کنم.باید اعتراف کنم مدل رفتنم به باشگاه ریزه اسپور درست نبود و برانکو حق داشت. نمی توانم از او دلخور باشم چون سالی که به تیم ملی رسیدم شاگرد او بودم. برانکو من را در سمت راست بازی داد و با حمایت و اعتماد او جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کردم.

2
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها