14:47:37 1398/4/19

ترابی به شوخی می گفت پرسپولیسی ات می کنم!

رضاوند: علی دایی توصیه کرد به استقلال بیایمآرش رضاوند پس از سالها انتظار به استقلال تیم محبوب کودکی اش پیوست.

به گزارش نوداد نیوز، این بازیكن با اخلاق از پیوستنش به استقلال اینگونه می گوید: در این مدت کوتاهی که به استقلال پیوستم هواداران به من لطف زیادی داشتند و برایم در فضای مجازی نوشتند وقتی برای رویاهایت می جنگی به هدفت می رسی.از آنها ممنون هستم که در همین ابتدای کار به من روحیه دادند. از اینکه قسمتم حضور در تیمی شد که آن را خیلی دوست داشتم و به آن تعصب داشتم خوشحال هستم..پدرم استقلالی دو آتیشه است و وقتی فقط چهل روزه بودم مرا به استادیوم برد چون پدرم اعتقاد دارد بچه را از اول به هر محیطی ببری به همان جا علاقه مند می شود.

رضاوند با یادآوری یک خاطره جالب گفت: دربی سال ۸۷ را در استادیوم آزادی دیدم همان بازی که پرسپولیس دو بر یك استقلال را با گل کریم باقری برد.یادم می آید دایی های من که همه پرسپولیسی هستند برای كری خواندن بعد از آن بازی همگی به منزل ما آمده و روی در خانه ما پرچم سیاه كشیده بودند. فردای آن روز از فرط ناراحتی نه مدرسه رفتم و نه با كسی حرف زدم. البته دربی هایی هم بود که در اوج شادی بودم مثل همان شهرآوردی که استقلال با گل پیروز قربانی با نتیجه سه بر دو برد یا شهرآوردی كه استقلال با گل دقیقه 91 فرهاد مجیدی بازی را برد.

رضاوند درباره وضعیت تیم استقلال می گوید: استقلال مربی بزرگی آورده و تیم خوبی هم داریم.در فوتبال قول دادن كار منطقی نیست اما می توانم این قول را بدهم كه با تمام توان می جنگیم تا بهترین عنوان ممكن را كسب كنیم.امسال مربیان بزرگی به فوتبال ما آمده اند که باعث می شود لیگ نوزدهم خیلی جذاب و قشنگ شود.آقای استراماچونی یك جلسه ده دقیقه ای با من داشت و گفت كه فیلم های بازی مرا دیده و می داند من بازیكنی چند پسته هستم.

رضاوند با اشاره به دعوتش به تیم ملی گفت: روز دوشنبه قشنگ ترین روز زندگی ام بود چون هم با استقلال قرارداد دوساله بستم و هم به تیم ملی دعوت شدم.عضویت در تیم ملی افتخاری بزرگ است. هر بازیكنی آرزو دارد كه به تیم ملی كشورش دعوت شود.ویلموتس نشان داد روی بازیكنان لیگ خیلی حساب ویژه ای باز کرده است.

رضاوند با اشاره به نقش پر رنگ مربیان در پیشرفتش می گوید: دو مربی خیلی در فوتبالم نقش داشتند؛اولی آقای یحیی گل محمدی كه از رده پایه ها مرا به نفت برد و نفر دوم هم علی دایی كه خیلی پشتم ایستاد و به واقع بزرگترین فرد فوتبالی كه در زندگی ام وجود داشته علی دایی است. ایشان خیلی برایم زحمت كشیده و خیلی گردن من حق دارد. من از سپاهان و تراكتور پیشنهاد داشتم كه رقم مالی آنها از استقلال خیلی بیشتر بود اما وقتی از علی آقا مشاوره گرفتم ایشان به من استقلال را توصیه كرد و من هم بعد نظر دایی دیگر معطل نشدم.البته این را بگویم مهدی ترابی که از دوستان خوبم است و بیشتر مواقع هم اتاق بودیم بارها با من کری خوانی کرده و به من می گفت تو را با خودم به پرسپولیس می برم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها