14:52:47 1399/4/2

ذوب آهن به دنبال گرفتن غرامت از مهاجم گلزن استقلال!انتقال ارسلان مطهری به استقلال که در نقل و انتقالات زمستانی رقم خورد همچنان مورد اعتراض باشگاه ذوب آهن قرار دارد.

ارسلان مطهری که در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوسته، طی مدت حضورش توانسته نمایش موفقی در جمع آبی‌پوشان از خود به جا بگذارد و دبل گلزنی برابر پرسپولیس باعث شد تا به محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم دست یابد.

با این حال اما باشگاه ذوب آهن که از همان زمان نسبت به این انتقال موضع گرفته بود، همچنان پیگیر موضوع است و با ادعای مدیرعامل این باشگاه آنها امیدوارند همانند پرونده رضا شکاری در این پرونده نیز به پیروزی دست یابند.

جواد محمدی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در آخرین توضیحی که درباره روند دنبال کردن پرونده انتقال ارسلان مطهری داشته، اینطور توضیح داده است: یکی از بندهای قرارداد ارسلان مطهری این بود که هر زمان خواست می‌تواند قراردادش را فسخ کند. همچنین جدول زمان‌بندی برای پرداخت قرارداد او وجود داشت.

از طرف دیگر اصلاً 50 درصد قرارداد او را پرداخت نکرده بودیم که پس از پرداخت 10 درصد مذکور، این میزان به 60 درصد رسیده باشد. از قرارداد 2 و نیم میلیاردی مطهری تا نیم‌فصل تنها 40 درصد یعنی یک میلیارد تومان به او پرداخت شده بود. همچنین دفاعیات ما به کمیته تعیین وضعیت رفت که رأی به نفع ما صادر نشد. پس مستندات خود را به کمیته استیناف ارسال کردیم و اگر حتی کار به CAS کشیده شود نیز از حق باشگاه کوتاه نمی‌آییم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها