16:42:44 1399/4/3

دیاباته: چاق شدم، چون در فرانسه نمی‌گذاشتند از خانه خارج شومشیخ دیاباته در طول فصل جاری یکی از حرفه‌ای‌ترین و کم‌حاشیه‌ترین بازیکنان استقلال بوده و فقط هنگامی که بحث بدقولی باشگاه در پرداخت دستمزدش پیش‌آمد، از کوره دررفت به همین خاطر اغلب هواداران از اینکه چنین بازیکن حرفه‌ای و متعهدی دچار اضافه وزن شده، تعجب کرده‌اند.

البته خود این بازیکن تأکید دارد کمترین تقصیر در رابطه با مشکل فوق متوجه اوست. دیاباته طی روز‌های گذشته در گفتگو با همبازیان و مربیانش مرتب تأکید کرده حکایت قرنطینه در فرانسه با اغلب نقاط جهان کاملاً متفاوت و ماندن در خانه کاملاً اجباری بود. در واقع فقط کسانی اجازه خروج از منزل را داشتند که از مقامات شهر برای امور اضطراری مجوز می‌گرفتند به همین خاطر عملاً چیزی به نام تمرینات انفرادی در فضای سبز شهری برای هیچ‌کس وجود نداشت و همه چیز در تمرینات خانگی خلاصه می‌شد.

در چنین شرایطی کاملاً بدیهی است که تمرین کردن درون منزل عملاً نمی‌تواند کمک چندانی برای حفظ فرم ایده‌آل بدنی به فوتبالیست‌های حرفه‌ای بکند. البته بازیکنان داخلی استقلال همگی از اواسط فروردین به بعد با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در خارج از منزل تمرین می‌کردند و به همین خاطر اضافه وزن بسیار کمتری داشتند ولی شیخ به دلیل قوانین سختگیرانه فرانسه کمتر تمرین کرد و به همین خاطر وزنش بالا رفت.

دیاباته تأکید کرده تمام اصول حرفه‌ای را طی دورانی که در ایران نبود، رعایت می‌کرده ولی به دلیل عدم صدور اجازه برای انجام تمرینات در فضای باز چاق شده است و این روز‌ها به صورت جدی و ویژه در حال تلاش است تا با آب کردن چربی‌های اضافی دوباره به همان مهاجم ایده‌آل پاییز و زمستان سال گذشته بدل شود. اتفاقی که اگر رخ بدهد قطعاً خط حمله استقلال مجدداً به کابوسی برای تمام حریفان لیگ برتری بدل خواهد شد.

0
1

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها