14:50:26 1397/9/14

دژاگه و شجاعی، گوچی را به تبریز می برند؟تراکتورسازی با رفتن دو مهاجم قدرتمند خارجی خود، حالا پیگیر جذب مهاجمان دیگری است تا از بالای جدول جدا نشود.

به گزارش نوداد نیوز، آنها ابتدا مذاکراتی که با طارمی داشتند او را به تبریز نزدیک کردند اما با باز شدن پای سایر باشگاه ها مثل ذوب آهن و فولاد،طارمی )که البته پیش از این عادت به این کار داشته(بدش نمی آید تا تیم ها را برای بازارگرمی در آب نمک بگذارد!

به این ترتیب تراکتورسازی سراغ گزینه بعدی اش رفته و یادی از رضا قوچان نژاد بازیکن ایرانی شاغل در لیگ قبرس کرده است.گوچی که در لیگ قبرس در 10بازی تنها 2 گل به ثمر رسانده زیاد شرایط خوبی در آپوئل ندارد و نه مدیران تیم و نه خودش بدشان نمی آید او از تیمش جدا شود. گوچی که کم کم به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود، حالا تراکتورسازی را به عنوان یکی از مشتری های جدی خود می بیند و تقوی اتفاقاً بدش نمی آید بین طارمی و قوچان نژاد مورد دوم را انتخاب کند.

مسئله مهمی که می تواند در این انتقال نقش داشته باشد رفاقت کاپیتان های تیم ملی یعنی شجاعی و دژاگه با قوچان نژاد است، قطعا اگر تقوی از این 2 بازیکن مشورت بگیرد، آنها هم گوچی را بیش از طارمی به وی پیشنهاد می کنند.

حداقل اینکه از نظر رفاقتی با او رابطه گرم تری دارند. کما اینکه همین هفته پیش هر 3نفرشان در استوری های مشترک از مکالمه تصویری خود با یکدیگر صحبت کردند. رقم مبلغی که گوچی با آپوئل برای یک فصل قرارداد امضا کرده،تنها 200 هزار دلار بیش از بازیکنانی مثل شجاعی، حاج صفی و دژاگه است، بنابراین گوچی بدش نمی آید با شرایط مالی مشابه راهی تبریز شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها