12:01:49 1397/4/19

وحید امیری همسفر امید ابراهیمی در الاهلی

دومین پاتک قطری ها به سرخابی های ایراناميد ابراهيمي تنها شكار الاهلي از بازار تابستاني فوتبال ايران نیست.

به گزارش نوداد نیوز، رسانه هاي قطري مدعي شدند سران اين باشگاه بنا به درخواست سرمربي سرشناس اهل جمهوري چك در انديشه عقد قرارداد با یک  مهاجم ملي پوش و گلزن ايراني در كنار هافبك جنگنده استقلال هستند. روزنامه العرب چند روز قبل پرده از سياست نقل و انتقالاتي الاهلي برداشت و نوشت: در كنار هافبك ملي پوش، حالا یک مهاجم ايراني نيز به امضاي قرارداد با باشگاه الاهلي نزدیک شده كه حضور او مي تواند سروسامان خوبي به ساختار تهاجمي تيم بدهد.

ادعاي اول العرب پيرامون پيوستن قطعي اميد ابراهيمي از استقلال به الاهلي درست از آب درآمد تا شوك بزرگي به اين تيم پرطرفدار و سرمربي آلماني وارد شود اما اين شوك حالا مي تواند براي پرسپوليسي ها نيز تكرار شود چون گفته مي شود دومين ستاره مدنظر باشگاه قطري ملي پوش كليدي سرخپوشان است كه با توجه به اتمام قرارداد دوساله با پرسپوليس مشكلي براي كوچ به ليگ ستارگان ندارد. وحيد اميري كه همچون اميد ابراهيمي در جام جهاني 2018 جزو ستاره هاي كليدي ايران بود، بنا به ادعاي رسانه هاي قطري همان بازیکنی است كه الاهلي چشم به عقد قرارداد با او دوخته تا اين بازیکن به عنوان همسفر اميد ابراهيمي به دوحه كوچ كند تا پاتك قطري ها به سرخابي هاي ايران در آستانه رويارويي مرحله یک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا با نماينده هاي اين كشور كامل شود.

حال بايد منتظر ماند و ديد اميري كه اين روزها تلاش پرسپوليسي ها براي توافق و تمديد با او به جايي نرسيده، تا چند روز آينده توافقش با الاهلي رسمي خواهد شد يا نه؟ توافقي كه با توجه به پيشنهاد ميليون دلاري باشگاه قطري بسيار بعيد به نظر مي رسد با پاسخ منفي ستاره تيم ملي ايران رو به رو شود چون شرايط سني وحيد اميري هم به شكلي است كه اين پيشنهاد مي تواند آخرين فرصت او براي اضافه شدن به فهرست لژيونرهاي فوتبال ايران و كسب درآمدي فوق العاده در دوران فوتبال حرفه اي اش باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها