13:30:53 1398/8/14

تنها 3بازيكن توانستند نظر انصاری فرد را جلب كنند

دلال ها 25 بازیکن را برای جانشینی جونیور به پرسپولیس معرفی کردند! شايعه كنار گذاشتن جونيور براندائو از ليست كالدرون در نيم فصل تاكنون، اتفاقات جالبی را به وجود آورده است.

به گزارش نوداد نیوز، يكی از نزديكان باشگاه پرسپولیس در اين مورد می گوید: در حال حاضر دو ايجنت موفق به ديدار با محمدحسن انصاری فرد شده اند و 5 مهاجم خارجی را پيشنهاد دادند تا جانشين جونيور شوند.

انصاری فرد از آنها خواست فيلم بازی اين بازيكنان به همراه كارنامه، قيمت دقيق و شرايط جذب آنها را به باشگاه بدهند.حالا پس از یک هفته تعداد مهاجمان معرفی شده به باشگاه دورقمی شده و پرونده بيش از 25 بازیکن به همراه تمام جزئيات، قرارداد با آژانس های نقل و انتقالات، فيلم بازی و ساير موارد به باشگاه پرسپولیس رسیده و بايد از اين بين، فقط با يك نفر قرارداد بسته شود. 

گفتني است از جمع بازيكنان معرفي شده كه از هر 5 قاره هم هستند،تنها 3بازيكن توانستند نظر انصاری فرد را جلب كنند.

مديرعامل پرسپولیس قرار بود بعد از بازی با فولاد و ظرف همين امروز و فردا در جلسه ای با كالدرون، در مورد اين بازيكنان صحبت کند و از بين 3بازيكن معرفی شده، يك نفرشان جايگزين جونيور می شود.

شنيديم يك بازيكن اروپايی، يك بازيكن آفريقايی و يك بازيكن از برزيل، 3 فوتباليست مورد نظر انصاری فرد را تشكيل داده اند. باشگاه پرسپولیس برای جذب بازيكن خارجی جديد مجبور است به قيمت آنها نيز توجه ويژه ای داشته باشد زيرا جذب بازيكنی مثل براندائو نه تنها تأثيری بر روند حركتی تيم ندارد بلكه لطمات مالی وحشتناكی وارد می آورد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها