22:40:57 1397/4/18

پتانسیل و کیفیت فردی لازم در بازیکنانم وجود دارد

دشان: برای دیدار مقابل بلژیک، مصدوم نداریمدشان می گوید با وجود این که تیم ملی فرانسه نسبت به فینال یورو 2016 جوان تر شده است.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی تیم ملی فرانسه اظهار داشت هیچ کدام از بازیکنانش مصدوم نیستند و احتمالا همه آن ها برای بازی فردا (سه شنبه) در دسترس خواهند بود.

دشان در کنفرانس خبری پیش از دیدار فرانسه-بلژیک در خصوص وضعیت مصدومان تیمش گفت:

با وجود این که به منظور رعایت جنبه احتیاط به برخی از بازیکنان مان استراحت دادیم، هیچکدام از آن ها به دلیل مصدومیت دیدار فردا را از دست نخواهند داد. انتظار دارم همه بازیکنان آماده باشند.

گفتنی است سرمربی فرانسه در حالی این را بیان کرده که کیلیان ام باپه، ساموئل اومتیتی، انگولو کانته و بنجامین پاوارد در تمرین امروز غایب بودند.

سرمربی خروس ها ادامه داد:

در مرحله نیمه نهایی حضور داشته و این شانس را داریم که به فینال جام جهانی برسیم پس باید هر کاری لازم است انجام دهیم.

دشان درباره پتانسیل فرانسه برای ادامه روند رو به رشد گفت:

پتانسیل و کیفیت فردی لازم در بازیکنانم وجود دارد. این تیم از تیمی که در فینال یورو 2016 حضور داشت، جوانتر است اما آن ها تجربه بسیار زیادی از بازی های باشگاهی در بالاترین سطح به دست آورده اند.

رفته رفته به قدرت مان برای رقابت کردن افزوده می شود و طی 2 تا 4 سال، هنوز هم بازیکنان زیادی از تیم کنونی در تیم ملی حضور خواهند داشت. پتانسیل پیشرفت وجود دارد و تجربه ای که بازیکنان از حضور در این تورنمنت به دست می آورند، به آن ها کمک خواهد کرد.

- در خصوص تیم ملی بلژیک:

آن ها از ما شناخت دارند و ما نیز همینطور. نکته جالب توجه دیگر این است که بسیاری از بازیکنانم، با هم تیمی های باشگاهی شان به عنوان رقیب روبرو خواهند شد پس آن ها نیز یکدیگر را می شناسند. این موضوع برای هر دو تیم یک مزیت مسحوب می شود.

- در خصوص حضور تیری آنری به عنوان دستیار روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک:

برای تیری خوشحالم و او را تحسین می کنم. ما هم تیمی یکدیگر بودیم؛ او جوان تر بود و من در انتهای دوران بازیگری ام قرار داشتم. البته که شرایط سختی برای تیری به وجود آمده و این موضوع آسان نیست که روی نیمکت تیم رقیب برابر تیم ملی کشورتان حضور داشته باشید. او زمانی که به کادر فنی بلژیک ملحق شد، می دانست چنین چیزی ممکن است. به شخصه ملاقات با تیری در روز آینده برایم خوشحال کننده خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها