12:15:06 1400/2/12

دست دادن سال آینده متحول می‌شودپس از این که گوگل و اپل به کنسرسیوم یونی کد پیشنهاد کردند رنگهای پوست مختلف را به ایموجی‌ها اضافه کند، ایموجی‌های زیادی متحول و گزینه انتخاب رنگ پوست به آنها اضافه شد اما ایموجی “دست دادن” از این ترند جا ماند.

 اکنون قرار است به ایموجی “دست دادن”  هم رنگهای پوستی مختلف اضافه شود. هنگامی که کنسرسیوم یونی کد ایموجی ۱۴.۰ را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند، شامل نماد “دست دادن” خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد رنگ پوست مورد نظرشان را برای ایموجی “دست دادن”  از ترکیب ۲۵ رنگ مختلف انتخاب کنند.

جرمی برژ، موسس ایموجی پدیا سال گذشته درباره پروسه طراحی ایموجی با نکست وب صحبت کرده بود. از ابتدا تا انتهای کار، طراحی یک ایموجی ممکن است دو سال زمان ببرد. آنچه که طراحی ایموجی “دست دادن”  را چالش برانگیز کرد این موضوع بود که مربوط به دو نفر می شد. کنسرسیوم یونی کد می توانست این ایموجی را زودتر طراحی کند اما یک محدودیت در مودیفایر کدینگ این سازمان باعث می شد دستهای دو نفر یک رنگ پوست را داشته باشند. اکثر پلتفرمها منتظر شدند تا یونی کد حمایت از رنگهای پوست مختلف در ایموجی “دست دادن”  را اضافه کند. این سازمان از زمان انتشار ایموجی ۱۲.۰ سرگرم کار برای افزودن این قابلیت بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، قرار بود این ایموجی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود اما پاندمی ویروس کرونا باعث تاخیر در این برنامه شد و اکنون که اوضاع به روال عادی برمی گردد، این ایموجی هم قرار است تا سال آینده به گوشی کاربران بیاید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها