16:50:16 1398/1/26

دستیار شفر: استقلال بعد از جام جهانی غارت شداستقلال سپاهان را برد تا در کورس باقی بماند.

به گزارش نوداد نیوز، با نتیجه به دست آمده بیژن طاهری به آینده امیدوار است. او می گوید: ما قبل از دربی خیلی خوب و با کیفیت بودیم اما شکست ناگهانی مقابل پرسپولیس تمرکزمان را بر هم زد اما الان شرایط دوباره مطلوب است و حالا می توانیم فضا را به سود خودمان تغییر دهیم.بازی با ماشین سازی سخت است و همه دیدند این تیم در فصل گذشته مغلوب ما نشد اما ما مجبور هستیم بازی با ماشین سازی را ببریم.

وی با اشاره به اتفاقات دیدار با سپاهان می افزاید: در آن بازی نارنجک پرتاب شد و آقای فتاحی خودش در صحنه بود و همه چیز را دید و به کمیته انضباطی انتقال خواهد داد.به جرات می توانم بگویم استقلال بهترین تیم ایران است و بسیار هماهنگ و زیبا بازی می کند.ما در ابوظبی هم الهلال را می بریم و نقره داغشان خواهیم کرد.

وی در خصوص تمدید قرارداد با شفر می گوید: حفظ شفر تصمیم خوبی است  که مجموعه مدیریتی استقلال گرفت. فراموش نکنیم بعد از جام جهانی استقلال غارت شد.امید ابراهیمی ، حسینی ، مامه تیام و جپاروف رفتند و دست استقلال خالی ماند.حالا با حفظ بازیکنان مان سعی می کنیم فصل بعد نتایج به مراتب بهتر را کسب کنیم و با شفر موفق باشیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها