10:15:15 1400/6/30

دستیابی به انواع اطلاعات با استفاده از سامانه دانا / حالا همه چیز یکجا در دسترس است!محصول جدید سروش همراه با نام اپن دانا Open Dana رونمایی شد.

به گزارش نودادنیوز، اپن دانا یک سامانه ابری است که دسترسی سامانه های دیگر به اطلاعات را تسهیل می کند.

 در اپن دانا می توان به اطلاعات بانکی نظیر استعلام وضعیت چک با پیامک، استعلام وام، انتقال وجه، تطبیق شماره ملی و شماره حساب، تبدیل شماره کارت به شبا و شماره حساب و ... دسترسی پیدا کرد.

با استفاده از سرویس احراز هویت اپن دانا نیز می توان از خدماتی مثل استعلام چک برگشتی، استعلام کارت و ... بهره مند شد.

استعلام هزینه پارک شهری، عوارض شهری، جرایم رانندگی، معاینه فنی، استعلام قبوض و بسیاری از موارد اینچنینی را می توان از طریق سرویس استعلام قبوض سامانه دانا انجام داد.

در سرویس بورس این سامانه می توان به اطلاعات تابلوی عرضه و تقاضا دست پیدا کرد و برای آگاهی از نرخ ارز و تبدیل نرخ انواع ارز به یکدیگر و حتی نرخ ارز دیجیتال به سرویس ارز اپن دانا مراجعه کرد.

اگر می خواهید از اطلاعات مربوط به حمل و نقل هوایی، ریلی و پستی بهره مند شوید و یا اطلاعات مربوط به ترازنامه شرکت ها و سود و زیان آنها را می خواهید از سرویس دولتی اپن دانا استفاده کنید.

می توانید ثبت نام سجامی خود را از طریق این سامانه انجام دهید و استعلام های مربوطه را به راحتی اخذ کنید.

در سامانه دانا حتی دسترسی به اطلاعاتی نظیر تبدیل تصویر به متن، استعلام آب و هوا، کوتاه کردن لینک، تشخیص شناسایی چهره، اطلاعات روزنامه رسمی، اطلاعات مربوط به ثبت دامنه، خدمات لغت نامه ای و ... ممکن شده و موارد ذکر شده تنها بخشی از خدماتی است که در سامانه دانا برایتان فراهم شده است.

استارتاپ های حوزه نرم افزار، شرکت های نرم افزاری و حتی سازمان هایی که درصدد ارتقای سیستم داخلی خود هستند می توانند با مراجعه به سایت www.opendana.ir به راحتی از سروریس های مورد نظر خود بهره مند شوند.

ارائه خدمات سامانه دانا تنها منحصر به سازمان ها نیست و مدیران محصول نیز قادر به استفاده از این سرویس برای محصولات خود هستند.

سروش همراه که فعالیت های خود را در حوزه داده باز Open Data گسترش داده به غیر از سامانه دانا خدمات دیگری را نیز در این حوزه در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها